Wnękowe szafy do zabudowy na poddaszu

Wnękowe szafy do zabudowy na poddaszu

Mogłoby się wydawać, że mała wysokość dzieląca podłogę i sufit czy ostre skosy uniemożliwiają wykonanie szafy na poddaszu lub strychu. Jednak nowoczesne szafy na wymiar INDECO sprostają wszystkim wymaganiom. Przygotowaliśmy bogatą ofertę, w której system drzwi przesuwnych, kształt, wielkość i rodzaj szafy do zabudowy oraz elementów jej wyposażenia dopasujemy nawet do najbardziej nietypowych wnętrz na poddaszu.

Zabudowa szafy na poddaszu

W żadnym mieszkaniu nie obejdzie się bez miejsca do przechowania książek, rodzinnych skarbów czy opon zimowych. Ukrycie ich na poddaszu będzie wygodnym rozwiązaniem i pozwoli uniknąć eksponowania niektórych rzeczy podczas wizyt gości. Zabudowa szafy pomoże Ci z tego pozornie niepraktycznego pomieszczenia stworzyć nie tylko funkcjonalny schowek, ale i przytulną czytelnię, pokój gier i zabaw, a nawet pokoik do pracy i nauki.

Wszystko zależy od rozmiarów poddasza, obciążenia, które może utrzymać, odpowiedniego doświetlenia i pomysłowego wykorzystania dostępnej przestrzeni.

Drzwi do szafy idealnie na wymiar!

Skosy na poddaszu nie wykluczają wcale zastosowania drzwi przesuwnych lub uchylnych. Mogą one zostać przycięte na wymiar i zapewnić maksymalne wykorzystanie każdej wnęki. W mniej odwiedzanym pomieszczeniu, często też minimalnie umeblowanym, możemy pozwolić sobie na wyraziste kolory i faktury frontów, zastanowić się jak zabudowa szafy może rozjaśnić pomieszczenie lub dodać mu charakteru.

Szafy wnękowe INDECO możemy dopasować do Twoich potrzeb i najbardziej wymagającego poddasza. Dobierzemy konstrukcję, którą będzie można wygodnie zamocować i dokładnie dopasować w środku. Przytniemy profile i drzwi na wymiar. Dzięki zaproponowanym przez nas rozwiązaniom wykorzystasz poddasze w stu procentach, a zabudowa szafy stanie się dodatkową, pojemną przestrzenią do przechowywania.


Wnękowe szafy do zabudowy na poddaszu
Wnękowe szafy do zabudowy na poddaszu
Wnękowe szafy do zabudowy na poddaszu