Szafy z drzwiami przesuwnymi do garażu

Szafy z drzwiami przesuwnymi do garażu

Nawet w niewielkim garażu możesz wygospodarować miejsce na praktyczną szafę wnękową, w której schowasz akcesoria samochodowe.

W garażu szafy z drzwiami przesuwnymi najlepiej umieścić na ścianie przeciwległej do bramy wjazdowej lub w bocznej wnęce, gdzie będzie mniej narażona na zmiany pogodowe i ubrudzenie. Podobnie jak inne garażowe meble, szafy są narażone na częste przeciągi czy zmiany temperatur. Zatem ważne jest, aby były solidnie wykonane i wytrzymałe na obciążenia. Dlatego INDECO dba nie tylko o ich obudowę czy wyposażenie, ale przede wszystkim trwały system drzwi przesuwnych. W efekcie w środku szafy z drzwiami przesuwnymi możesz umieścić np.:

  • smary,
  • płyn do spryskiwaczy,
  • opony na zmianę,
  • wszystkie narzędzia.

Jeśli dobrze zaplanujesz półki i wnęki, ukryje się tam nawet kosiarka z oprzyrządowaniem. Dla majsterkowiczów warto przewidzieć praktyczne szufladki na przybory do pracy, które dzięki przegródkom będzie można idealnie poukładać. Takie rozplanowanie wnętrza jest możliwe, kiedy kupujesz szafy z drzwiami przesuwnymi na indywidualne zamówienie.

Nie tylko zwykła szafa

W domkach jednorodzinnych garaż pełni też często funkcję miejsca, gdzie umieszczone są bojlery czy filtry. Nasz system drzwi przesuwnych pomoże je ukryć i nadać pomieszczeniu estetyczności, a także odgrodzić nie zawsze dobrze wyglądające urządzenia od reszty garażu.

Jeśli zdecydujesz się na szafę wnękową z jasnymi drzwiami, rozjaśni i powiększy ona optycznie nawet niewielki garaż. Będzie też pasować do innych mebli. Szafy mogą też stać się jego ozdobą, nadając temu mało ciekawemu miejscu designerski wygląd. Dzięki przesuwnym drzwiom szafa nie zajmie dużo miejsca i będzie można łatwo ją otworzyć, nawet gdy wewnątrz jest zaparkowany samochód.


Szafy z drzwiami przesuwnymi do garażu
Szafy z drzwiami przesuwnymi do garażu