Drzwi do szafy w sypialni

Drzwi do szafy w sypialni

Sypialnia to wyjątkowe miejsce, w którym odpoczywamy i wyciszamy się po całym dniu. Warto zatem zadbać o dobór odpowiednich mebli, które pozwolą nam uporządkować przestrzeń i stworzyć harmonijną i estetyczną przestrzeń. W ofercie firmy INDECO przygotowaliśmy szeroki wybór drzwi do szaf, które idealnie sprawdzą się w sypialni. Przy ich użyciu wykonasz nowoczesną i funkcjonalną szafę w sypialni, w której zmieszczą się wszystkie ubrania, ręczniki, czy zapasowa pościel.

Najważniejszą cechą szafy wnękowej jest możliwość jej pełnego dopasowania. Możesz według własnej wizji zaprojektować zarówno wnętrze szafy, jak i zdecydować, jak będzie wyglądać z zewnątrz. Z myślą o najbardziej wymagających klientach przygotowaliśmy szeroki wybór drzwi do szafy w sypialni. Urzeczywistnij swoją wizję szafy idealnej i wybierz rodzaj, a także kolor wypełnienia.

 

Szafy do sypialni, podobnie jak inne meble na zamówienie, powinny pasować do wnętrza nie tylko pod względem rozmiaru, ale też stylu. Sypialnia to miejsce intymne, kojarzące się z odpoczynkiem i prywatnością, dlatego wygląd mebla nie powinien jej przytłaczać, a raczej optycznie powiększać przestrzeń. W przestrzeń sypialni doskonale wpasują się drzwi do szafy z fakturą drewna, z tworzywa w pastelowych kolorach, lub z wybraną przez Ciebie grafiką.

Drzwi do szafy w sypialni – na wymiar

Z szafy w sypialni korzystamy codziennie, czasem po kilka razy. Jej drzwi, zawiasy lub prowadnice muszą być wykonane z trwałych i odpornych materiałów. Nie bez znaczenia jest także konstrukcja drzwi do szafy w sypialni – powinny być one wykonane z trwałych materiałów, odpornych na wycieranie, a także promienie słoneczne.

Planując wnętrze szafy wnękowej w sypialni, pamiętaj, że istotne jest:

  • równomierne rozłożenie obciążenia drążków do wieszania,
  • wymierzenie odpowiedniej wysokości drążków, aby dłuższe ubrania, jak tuniki czy sukienki, nie gniotły się (coraz częściej wykorzystywanym wyposażeniem jest pantograf — szerokie ramię do wieszania ubrań, które opuszcza się z samej góry szafy, co eliminuje kłopoty z sięganiem po rzeczy zawieszone wysoko i pozwala oszczędzić miejsce),
  • zaplanowanie praktycznych szufladek na bieliznę i akcesoria.

W zależności od rozmiarów sypialni możesz podzielić pokój na część sypialną i garderobianą. Jeśli między łóżkiem a szafą jest dużo przestrzeni, można zdecydować się na przesuwane drzwi – podobne jak te stosowane w szafach wnękowych. Drzwi do szafy w sypialni możesz montować tak, jak chcesz, decydując o wielkości wydzielonej przestrzeni.

Wybierz oryginalne drzwi do szafy w sypialni i ciesz się pięknym wnętrzem!


Drzwi do szafy w sypialni
Drzwi do szafy w sypialni
Drzwi do szafy w sypialni