Szafa w salonie

Szafa w salonie

Szafa w salonie to nowoczesna alternatywa dla dawnych kredensów i witryn. Jest równie efektowna, a przy tym znacznie praktyczniejsza. Zwłaszcza szafa rozsuwana bardziej niż tradycyjna ma szansę stać się ozdobą pomieszczenia, przyciągając wzrok ciekawymi kolorami lub nastrojową grafiką. Jaka powinna być idealna szafa? Meble w salonie muszą być funkcjonalne, a zarazem bardzo estetyczne i nowoczesne.

Pojemna szafa wnękowa dla całej rodziny

Szafę wnękową w salonie możemy wykorzystać w dowolny sposób. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i pomysłu. W końcu salon to miejsce wypoczynku dla całej rodziny, w którym chcesz czuć się jak najbardziej komfortowo. Dopełnieniem jego wyposażenia może być szafa.

Meble tego typu stwarzają w salonie dodatkowe miejsce do przechowywania:

INDECO, jako producent mebli na wymiar, proponuje szafy drzwiami przesuwnymi, które służą nie tylko do przechowywania czy ozdoby wnętrza. Wysuwany blat ukryty za drzwiami może w minutę przekształcić się w przytulny kącik do pracy twórczej, który pomieści maszynę do szycia, kłębki wełny we wszystkich kolorach albo przybory malarskie.

Drzwi nie tylko od szafy

  • dziecięcych zabawek
  • rzadziej używanych ubrań
  • płyt C D
  • sprzętu muzycznego
  • sprzętu RTV

Drzwi przesuwne możemy wykorzystać także jako praktyczne przedzielenie pomieszczeń lub drzwi przejściowe. To dobre rozwiązanie w mieszkaniach, gdzie chce się oddzielić kuchnię od salonu lub wygospodarować dodatkową przestrzeń na pokoik dla dziecka czy gwarantujący prywatność i spokój kąt do pracy. System drzwi przesuwnych musi być zatem solidny, aby dobrze służył przez wiele lat.

Szafa na zamówienie z dowolnym wzorem lub grafiką

Szafa z drzwiami przesuwnymi nie musi w salonie pełnić wyłącznie roli praktycznej. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom może stać się również modnym dodatkiem aranżacji, który idealnie skomponuje się z pozostałymi elementami. Szafa, jak i inne meble są projektowane z uwzględnieniem charakteru konkretnego salonu — nowoczesnego czy też klasycznego.

Do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym polecamy fronty z lacobelu lub szkła, ciekawe grafiki lub odważne wzory. Powiększą one optycznie pomieszczenie, przyciągną wzrok i dodadzą mu stylowego rysu.

W pomieszczeniach bardziej tradycyjnych doskonale sprawdzą się drzwi imitujące kolor naturalnego drewna, rattanowe lub bambusowe. Gwarantują one uniwersalne połączenie elegancji z klasyką.


Szafa w salonie
Szafa w salonie
Szafa w salonie
Szafa w salonie
Szafa w salonie
Szafa w salonie