Drzwi do szafy w salonie

Drzwi do szafy w salonie

Szafa w salonie to nowoczesna alternatywa dla dawnych kredensów i witryn. Jest równie efektowna, a przy tym znacznie praktyczniejsza. Bogaty wybór drzwi do szafy przesuwnej w salonie sprawia, że możemy stworzyć niepowtarzalną aranżację wnętrza. Możemy dobrać kolor i wypełnienie drzwi, tak by komponowały się ze ścianami salonu. Masz w mieszkaniu niewielki salon? To nie musi oznaczać rezygnacji z przestrzeni do przechowywania. W przypadku małych mieszkań doskonałym wyborem będą drzwi do szafy szklane, lub lustrzane – odbijające się od powierzchni światło rozjaśni i powiększy optycznie przestrzeń. Dobierając odpowiednie drzwi do szafy w salonie, możesz nadać wnętrzu oryginalnego charakteru. Oferujemy drzwi do szafy z nadrukowaną na zamówienie grafiką. Przemień nudną szafę w niezwykłą ozdobę wnętrza! Nowoczesne, czy klasyczne? Wybierz drzwi do szafy, które podkreślą piękno salonu.

Drzwi do szafy wnękowej dla całej rodziny

Salon to miejsce wypoczynku dla całej rodziny, w którym chcesz czuć się jak najbardziej komfortowo. Nie rezygnuj  z przestrzeni na rzecz miejsca do przechowywania. Wybierz drzwi INDECO i wykorzystaj każdy centymetr przestrzeni salonie. Dzięki naszym drzwiom stworzysz pojemną i funkcjonalną szafę, która pomieści ubrania całej rodziny.

 

 

INDECO, jako producent drzwi do szaf na wymiar, proponuje drzwi, które służą nie tylko jako front szafy. Wysuwany blat ukryty za drzwiami może w minutę przekształcić się w przytulny kącik do pracy twórczej, który pomieści maszynę do szycia, kłębki wełny we wszystkich kolorach albo przybory malarskie.

Nieszablonowe zastosowanie drzwi do szafy w salonie

Za pomocą drzwi do szafy w salonie dostępnych w naszej ofercie możesz także wydzielić przestrzeń do przechowywania:

  • dziecięcych zabawek
  • rzadziej używanych ubrań
  • płyt C D
  • sprzętu muzycznego
  • sprzętu RTV

Drzwi przesuwne możemy wykorzystać także jako praktyczne przedzielenie pomieszczeń lub drzwi przejściowe. To dobre rozwiązanie w mieszkaniach, gdzie chce się oddzielić kuchnię od salonu, wygospodarować dodatkową przestrzeń na pokoik dla dziecka czy gwarantujący prywatność i spokój kąt do pracy. System drzwi przesuwnych musi być zatem solidny, aby dobrze służył przez wiele lat.

Drzwi do szafy w salonie z dowolnym wzorem lub grafiką

Szafa z drzwiami przesuwnymi nie musi w salonie pełnić wyłącznie roli praktycznej. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom może stać się również modnym dodatkiem aranżacji, który idealnie skomponuje się z pozostałymi elementami. 

Do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym polecamy fronty z lacobelu lub szkła, ciekawe grafiki lub odważne wzory. Powiększą one optycznie pomieszczenie, przyciągną wzrok i dodadzą stylowego rysu.

W pomieszczeniach bardziej tradycyjnych doskonale sprawdzą się drzwi do szafy w salonie imitujące kolor naturalnego drewna, rattanowe lub bambusowe. Gwarantują one uniwersalne połączenie elegancji z klasyką.


Drzwi do szafy w salonie
Drzwi do szafy w salonie
Drzwi do szafy w salonie
Drzwi do szafy w salonie
Drzwi do szafy w salonie
Drzwi do szafy w salonie