Szafa w salonie

Szafa w salonie

Szafa INDECO na wymiar w Twoim salonie

Szafa w salonie to nowoczesna alternatywa dla dawnych kredensów i witryn. Jest równie efektowna, a przy tym znacznie praktyczniejsza. Może też stać się ozdobą pomieszczenia, przyciągając wzrok ciekawymi kolorami lub nastrojową grafiką.

Pojemna szafa wnękowa dla całej rodziny

Szafę wnękową w salonie możemy wykorzystać w dowolny sposób. Wszystko zależy od naszych potrzeb i pomysłu, w końcu salon to miejsce wypoczynku dla całej rodziny, w którym chcemy czuć się jak najbardziej komfortowo.

Dodatkowe miejsce do przechowywania przyda się na uporządkowanie dziecięcych zabawek, schowanie rzadziej używanych ubrań, ukrycie płyt CD czy sprzętu muzycznego i RTV. Wysuwany blat ukryty za drzwiami szafy może zaś w minutę przekształcić się w przytulny kącik do pracy twórczej, który pomieści maszynę do szycia, kłębki wełny we wszystkich kolorach albo przybory malarskie.

Drzwi nie tylko od szafy

Drzwi przesuwne możemy wykorzystać także jako praktyczne przedzielenie pomieszczeń lub drzwi przejściowe. To dobre rozwiązanie w mieszkaniach, gdzie chcemy oddzielić kuchnię od salonu lub wygospodarować dodatkową przestrzeń na pokoik dla dziecka czy gwarantujący prywatność i spokój kąt do pracy.

Szafa na zamówienie z dowolnym wzorem lub grafiką

Szafa nie musi w salonie pełnić wyłącznie roli praktycznej. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom może stać się również modnym dodatkiem wnętrzarskim, który idealnie skomponuje się z pozostałymi meblami.

Do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym polecamy fronty z lacobelu lub szkła, ciekawe grafiki lub odważne wzory. Powiększą one optycznie pomieszczenie, przyciągną wzrok i dodadzą mu stylowego rysu.

W pomieszczeniach bardziej tradycyjnych doskonale sprawdzą się drzwi imitujące kolor naturalnego drewna, rattanowe lub bambusowe. Gwarantują one uniwersalne połączenie elegancji z klasyką.


Szafa w salonie
Szafa w salonie
Szafa w salonie
Szafa w salonie
Szafa w salonie
Szafa w salonie