Szafy do przedpokoju

Szafy do przedpokoju

Szafy pod zabudowę w przedpokoju - INDECO

Nawet mała wnęka w przedpokoju może stać się praktyczną garderobą. Szafy do przedpokoju, które projektujemy, pozwolą na utrzymanie porządku w domu i zapewnią łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Wszystko dzięki półkom dostosowanym na wymiar i składanym lub przesuwnym drzwiom. Takie rozwiązania nie zajmują wiele dodatkowego miejsca, pozwalając jednocześnie praktycznie i wygodnie zagospodarować nawet wąski korytarz. Zabudowy szafy wykonujemy bowiem na indywidualne zamówienie, dopasowując je rozmiarem i stylem do możliwości przedpokoju.

Zabudowy szafy od INDECO – wszystko po ręką

Produkowane przez INDECO szafy narożne i wnękowe na wymiar zawsze dostosujemy do potrzeb klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Nasi eksperci pomogą zaplanować wnętrze szafy do przedpokoju, dobierając m.in.:

  • praktyczne półki i schowki,
  • odpowiednią wysokość drążków do wieszania ubrań,
  • wysuwane kosze cargo,
  • stelaże na buty.

Dla sprzętu domowego, takiego jak np. deska do prasowania czy odkurzacz, zaprojektujemy zaś oddzielny schowek ze specjalnymi uchwytami, które ułatwią organizację i przechowywanie.

Szafy są projektowane tak, aby utrzymać porządek i maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię. Nie martw się, jeżeli metraż lub ustawienie Twojego holu uniemożliwiają wykonanie wymarzonej zabudowy szafy. Do przechowywania odzieży sprawdzi się także pojemna szafa do sypialni. Zmieścisz w niej nie tylko ubrania sezonowe, ale także:

  • długie płaszcze i puchowe kurtki zimowe,
  • ręczniki,
  • komplety pościeli,
  • grube kołdry,
  • inne tekstylia lub akcesoria.

Praktyczna i piękna szafa

W holu najlepiej sprawdzają się szafy do przedpokoju z drzwiami przesuwnymi lub składanymi. Pozwalają bowiem ograniczyć zajmowaną przestrzeń oraz ułatwiają szybki dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy.

Ponieważ szafa w korytarzu będzie jednym z pierwszych elementów wnętrza, które dostrzegą odwiedzający nas goście, warto wybrać do niej eleganckie drzwi. Jeśli pomieszczenie jest nieduże i słabo oświetlone, idealnie sprawdzą się drzwi przesuwne szklane, które optycznie powiększą i doświetlą przestrzeń. Dobrym rozwiązaniem będą także klasyczne srebrne lustra, które w naturalny sposób odbijają światło. Ich dodatkową zaletą jest to, że możemy się w nich dokładnie przejrzeć przed wyjściem z domu. Osobom, które nie boją się odejść od klasyki, polecamy zaś szafy do przedpokoju wyposażone w drzwi z nałożoną dowolną grafiką, na przykład rodzinnym zdjęciem lub pozytywnie nastrajającym motywem.


Szafy do przedpokoju
Szafy do przedpokoju
Szafy do przedpokoju