Szafa w przedpokoju

Szafa w przedpokoju

Szafy pod zabudowę w przedpokoju - INDECO

Nawet mała wnęka w przedpokoju może stać się praktyczną garderobą, która zagwarantuje utrzymanie porządku w domu i łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Wszystko dzięki półkom dostosowanym na wymiar i składanym lub przesuwnym drzwiom. Takie rozwiązania nie zajmują wiele dodatkowego miejsca, pozwalając jednocześnie praktycznie i wygodnie zagospodarować nawet wąski korytarz.

Szafy na zamówienie INDECO – wszystko po ręką

Produkowane przez INDECO szafy narożne i wnękowe na wymiar zawsze dostosujemy do twoich potrzeb, nawet tych najbardziej wymagających. Nasi eksperci pomogą ci zaplanować wnętrze szafy, praktyczne półki i schowki, odpowiednią wysokość drążków do wieszania ubrań, wysuwane kosze cargo czy stelaże na buty. Wszystko, aby utrzymać porządek i maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię.

Jeśli szafa ma służyć do przechowywania odzieży, wymierzymy odpowiednią wysokość wieszaków dla długich płaszczy i zimowych kurtek oraz zaplanujemy taki rozkład półek, aby szafa zmieściła wszystkie ręczniki, komplety pościeli, a nawet grube kołdry. Dla sprzętu domowego, jak np. deska do prasowania czy odkurzacz, zaprojektujemy zaś oddzielny schowek ze specjalnymi uchwytami, które ułatwią organizację i przechowywanie.


Praktyczna i piękna szafa

W przedpokoju najlepiej sprawdzają się drzwi przesuwne lub składane, pozwalają bowiem ograniczyć zajmowaną przestrzeń oraz ułatwiają szybki dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy.

Ponieważ szafa w korytarzu będzie jednym z pierwszych elementów wnętrza, które dostrzegą odwiedzający nas goście, warto wybrać do niej eleganckie drzwi. Jeśli pomieszczenie jest nieduże i słabo oświetlone, idealnie sprawdzą się drzwi przesuwne szklane, które optycznie powiększą i doświetlą przestrzeń. Dobrym rozwiązaniem będą także klasyczne srebrne lustra, które w naturalny sposób odbijają światło. Ich dodatkową zaletą jest to, że możemy się w nich dokładnie przejrzeć przed wyjściem z domu. Dla osób, które nie boją się odejść od klasyki, polecamy zaś drzwi z nałożoną dowolną grafiką, na przykład rodzinnym zdjęciem lub pozytywnie nastrajającym motywem.


Szafa w przedpokoju
Szafa w przedpokoju
Szafa w przedpokoju