Drzwi do szafy do przedpokoju

Drzwi do szafy do przedpokoju

Stwórz funkcjonalną szafę do przedpokoju z drzwiami INDECO

 

Nawet mała wnęka w przedpokoju może stać się praktyczną garderobą. Drzwi do szafy do przedpokoju, które projektujemy, pozwolą na stworzenie przestrzeni do przechowywania w przedpokoju, która ułatwi utrzymanie porządku w domu i zapewni łatwy dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Łącząc ze sobą drzwi INDECO wraz z systemem półek i wieszaków, możesz stworzyć szafę do przedpokoju idealnie dopasowaną do przestrzeni, a także Twoich potrzeb. Takie rozwiązania nie zajmują wiele dodatkowego miejsca, pozwalając jednocześnie praktycznie i wygodnie zagospodarować nawet wąski korytarz. Drzwi do szafy do przedpokoju wykonujemy na indywidualne zamówienie, dopasowując je rozmiarem i stylem do możliwości przedpokoju.

Zorganizuj przestrzeń w przedpokoju za drzwiami szafy

Gotowe szafy proponowane przez producentów mają z góry zaplanowany rozkład półek, szuflad i wieszaków, który nie zawsze odpowiada prawdziwym potrzebom Klientów. Dlatego oferujemy rewolucyjne rozwiązanie z zakresu organizacji przestrzeni w przedpokoju: drzwi do szafy do przedpokoju, które montowane są na specjalnych szynach. W taki sposób w pełni wykorzystasz dostępną przestrzeń – nawet w niewielkim przedpokoju. Wnętrze szafy możesz zaaranżować zgodnie ze swoimi potrzebami, komponując dowolną liczbę półek, a także dodając:

  • praktyczne półki i schowki,
  • odpowiednią wysokość drążków do wieszania ubrań,
  • wysuwane kosze cargo,
  • stelaże na buty.

Dla sprzętu domowego, takiego jak np. deska do prasowania czy odkurzacz, można wydzielić oddzielny schowek ze specjalnymi uchwytami, które ułatwią organizację i przechowywanie.

W ofercie INDECO przygotowaliśmy drzwi do szafy do przedpokoju w różnych wariantach wypełnienia i kolorystyki. Największą popularnością cieszą się drzwi do szafy do przedpokoju z lustrem.

Przestrzeń do przechowywania możesz stworzyć także dzięki drzwiom do szafy w sypialni. Zmieścisz w niej nie tylko ubrania sezonowe, ale także:

  • długie płaszcze i puchowe kurtki zimowe,
  • ręczniki,
  • komplety pościeli,
  • grube kołdry,
  • inne tekstylia lub akcesoria.

Nowoczesne drzwi do szafy do przedpokoju

W holu najlepiej sprawdzają się drzwi do szafy przesuwne lub składane. Pozwalają bowiem ograniczyć zajmowaną przestrzeń oraz ułatwiają szybki dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy.

Ponieważ szafa w korytarzu będzie jednym z pierwszych elementów wnętrza, które dostrzegą odwiedzający nas goście, warto wybrać do niej eleganckie drzwi. Jeśli pomieszczenie jest nieduże i słabo oświetlone, idealnie sprawdzą się drzwi przesuwne szklane, które optycznie powiększą i doświetlą przestrzeń. Dobrym rozwiązaniem będą także klasyczne srebrne lustra, które w naturalny sposób odbijają światło. Ich dodatkową zaletą jest to, że możemy się w nich dokładnie przejrzeć przed wyjściem z domu. Osobom, które nie boją się odejść od klasyki, polecamy drzwi z naniesioną dowolną grafiką, na przykład rodzinnym zdjęciem lub pozytywnie nastrajającym motywem.


Drzwi do szafy do przedpokoju
Drzwi do szafy do przedpokoju
Drzwi do szafy do przedpokoju