Drzwi do szafy w pokoju dziecięcym

Drzwi do szafy w pokoju dziecięcym

Szafa w pokoju dziecka to nie tylko miejsce na przechowywanie ubrań, ale i praktyczny schowek na akcesoria do przewijania, gry, zabawki i ukochane maskotki. Dobrze zaprojektowana szafa pomieści te wszystkie rzeczy, a przy okazji będzie meblem estetycznie wpisującym się w styl małego królestwa naszych pociech. Najlepszym rozwiązaniem będącym alternatywą dla klasycznych szaf, komód i regałów, jest mebel stworzony z drzwi do szafy, specjalnych prowadnic i systemu półek, wieszaków i szuflad. Wybierając drzwi do szafy w pokoju dziecięcym możesz stworzyć mebel idealnie dopasowany do pomieszczenia. W INDECO oferujemy naszym Klientom różne modele drzwi, dopasowanych nawet do skosów, czy drzwi umożliwiających stworzenie szafy narożnej.

 

Kolorowe drzwi do szafy w pokoju dziecięcym

Każdy rodzic wie, że utrzymanie idealnego porządku w dziecięcym pokoju jest właściwie niemożliwe. Dlatego drzwi do szafy w pokoju dziecięcym są doskonałym rozwiązaniem – jednym ruchem ręki przesuń drzwi i nie martw się bałaganem. Za drzwiami szafy możesz umieścić system półek i pojemników, w których Twoja pociecha może trzymać zabawki, klocki i inne drobiazgi. Wybierając drzwi do szafy wnękowej w pokoju dziecięcym, oszczędzasz także cenną przestrzeń, która jest tak ważna dla najmłodszych.

Drzwi dostępne w ofercie INDECO wykonane są z trwałych materiałów, które przetrwają intensywne użytkowanie i wszelkie dziecięce zabawy i szalone pomysły. Zamawiając drzwi do szafy do pokoju dziecka, możesz wybrać dowolne wypełnienie. Doskonałym rozwiązaniem będą drzwi z płyt meblowych. Możesz też stworzyć bajeczną aranżację pokoju dziecka, wybierając drzwi do szafy z dowolnym nadrukiem – np. wizerunkiem ulubionego bohatera.

 

Niezwykłe drzwi do szafy w pokoju dziecięcym

Jeśli urządzasz pokój dla nowego członka rodziny, szafa może skrywać za swoimi drzwiami przewijak, wygodne półeczki na pieluszki, kocyki i kosmetyki, które chcesz mieć pod ręką. Pomieści też śpioszki i liczne ubranka, które tak chętnie kupuje rodzina.

Starszym dzieciom przydadzą się umieszczone na wyciągnięcie ręki kosze na zabawki, które pozwolą uprzątnąć powstały po całym dniu bałagan i zachęcą dziecko do samodzielnego utrzymywania porządku. Jeśli syn lub córka sami się już ubierają, możesz przewidzieć kilka niższych półek lub wieszaczków, które pozwolą im z łatwością sięgnąć po ulubione stroje. Na te wszystkie elementy wystarczy miejsca za drzwiami do szafy w pokoju dziecięcym.

W pokoju nastolatka sprawdzi się wytrzymała szafa, z kolorowym frontem, która będzie ozdobą pomieszczenia. Nie może w niej zabraknąć licznych wieszaków i półek. Mniej popularnym, ale także bardzo praktycznym wykorzystaniem szafy wnękowej może być przechowywanie w niej książek i przyborów szkolnych, których coraz więcej gromadzi się z kolejnymi latami nauki.


Drzwi do szafy w pokoju dziecięcym
Drzwi do szafy w pokoju dziecięcym
Drzwi do szafy w pokoju dziecięcym