Szafa w pokoju dziecięcym

Szafa w pokoju dziecięcym

Szafa w pokoju dziecka to nie tylko miejsce na przechowywanie ubrań, ale i praktyczny schowek na akcesoria do przewijania, gry, zabawki i ukochane maskotki. Dobrze zaprojektowana szafa pomieści te wszystkie rzeczy, a przy okazji będzie meblem estetycznie wpisującym się w styl małego królestwa naszych pociech. Do wyboru pozostają szafy wolnostojące oraz szafy pod zabudowę, które cieszą się dużą sympatią rodziców.

Szafy pod zabudowę, które wiele zmieszczą

Każdy rodzic wie, że utrzymanie idealnego porządku w dziecięcym pokoju jest właściwie niemożliwe. Dlatego pojemna szafa wnękowa INDECO może pomóc choć trochę okiełznać rozproszone po całym pokoju zabawki, ubranka i kosmetyki. Szafy pod zabudowę to także duża oszczędność miejsca i okazja do zagospodarowania wolnej przestrzeni w najlepszy sposób.

Nasza oferta szaf dla dzieci

Oferujemy szafy wnękowe wyposażone w drzwi rozsuwane lub przesuwne — powinny być one utrzymane w przyjaznych kolorach, a całość wykonana z wytrzymałych materiałów, aby starczyła na długie lata i przetrwała wszystkie dziecięce pomysły na zabawy. Na drzwiach szafy możesz umieścić fototapetę, która będzie nadawać wnętrzu przytulności i indywidualnego charakteru. Opcja personalizacji dostępna jest we wszystkich projektach naszej firmy — bez względu na to czy zamawiasz szafy dla dzieci czy szafy do przedpokoju. Skorzystaj z niej więc i stwórz meble dopasowane do Twoich potrzeb.

Szafa na wymiar dopasowana do wieku

Jeśli urządzasz pokój dla nowego członka rodziny, szafa może skrywać za swoimi drzwiami przewijak, wygodne półeczki na pieluszki, kocyki i kosmetyki, które chcesz mieć pod ręką. Pomieści też śpioszki i liczne ubranka, które tak chętnie kupuje rodzina.

Starszym dzieciom przydadzą się umieszczone na wyciągnięcie ręki kosze na zabawki, które pozwolą uprzątnąć powstały po całym dniu bałagan i zachęcą dziecko do samodzielnego utrzymywania porządku. Jeśli syn lub córka sami się już ubierają, możesz przewidzieć kilka niższych półek lub wieszaczków, które pozwolą im z łatwością sięgnąć po ulubione stroje. Na te wszystkie elementy wystarczy miejsca w pojemnej szafie pod zabudowę.

W pokoju nastolatka sprawdzi się wytrzymała szafa, z kolorowym frontem, która będzie ozdobą pomieszczenia. Nie może w niej zabraknąć licznych wieszaków i półek. Mniej popularnym, ale także bardzo praktycznym wykorzystaniem szafy wnękowej może być przechowywanie w niej książek i przyborów szkolnych, których coraz więcej gromadzi się z kolejnymi latami nauki.


Szafa w pokoju dziecięcym
Szafa w pokoju dziecięcym
Szafa w pokoju dziecięcym