Drzwi do szafy w kuchni – wszystko w zasięgu ręki

Drzwi do szafy w kuchni – wszystko w zasięgu ręki

W kuchni zawsze brakuje miejsca. Kiedy przyprawy już się nie mieszczą, a kolekcja herbat rozrosła się do pokaźnych rozmiarów, pomyśl o wyposażeniu jej w dodatkowe schowki. Klasyczne zestawy mebli nie zawsze zapewniają odpowiednią ilość przestrzeni. Dlatego dobrym rozwiązaniem są drzwi do szafy kuchennej INDECO, za którymi możesz stworzyć system półek i szuflad do przechowywania.

Kolejnym problemem jest małe AGD. Uległeś pokusie kupienia nowego tostera, robota kuchennego, patelni do naleśników czy mieszarki do lodów? Nie wszystkie te rzeczy muszą stać na wierzchu. Te używane sporadycznie, możesz schować za drzwiami szafy kuchennej. W taki sposób uporządkujesz przestrzeń w kuchni, ujarzmisz bałagan, a także wygospodarujesz przestrzeń na blacie kuchennym. Dzięki dodatkowej przestrzeni ukrytej sprytnie za drzwiami szafy kuchennej Twoja kuchnia stanie się przyjaznym miejscem, w którym gotowanie i wspólne posiłki w rodzinnym gronie, będą przyjemnością.  

Spiżarnia ukryta za drzwiami do szafy w kuchni

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Tu spotyka się cała rodzina, tu zaczynają się i kończą najlepsze towarzyskie spotkania. Dlatego nie powinno zabraknąć w niej miejsca, także do przechowywania.

Nasze babcie zawsze miały w pobliżu kuchni niewielką spiżarnię, gdzie panowała chłodniejsza temperatura, a domowe przetwory i kiszonki mogły stać długo. Ty także możesz mieć funkcjonalną spiżarnię w swojej kuchni. Wybierz przesuwne drzwi do szafy w kuchni, za którymi schowasz pojemne regały ze słoikami i puszkami pełnymi pyszności! Drzwi do szafy z kuchni z lacobelu lub płyty laminowanej ochronią zawartość szafy kuchennej przed promieniami słonecznymi, możesz więc wykorzystać tę przestrzeń do przechowywania wina. Drzwi do szafy w kuchni, które oferujemy odznaczają się odpornością na trudne warunki panujące w kuchennej przestrzeni.

 

Twoja kuchnia połączona jest z jadalnią? Wybierając szklane drzwi do szafy w kuchni, możesz wyeksponować elegancką zastawę stołową, a także książki kucharskie.

Kuchnia masterchefa

Już na etapie projektowania kuchni warto zorganizować ją tak, aby wszystko było pod ręką, a wyjęcie dżemu czy kaszy nie wiązało się z koniecznością sięgania na najwyższe półki, przeszukiwania na klęczkach dolnych szuflad czy wyjmowania dziesięciu innych słoików i słoiczków, za którymi skrywa się poszukiwany produkt. Szef kuchni — profesjonalista lub amator — doceni odpowiednio zaprojektowaną przestrzeń, która ułatwi mu segregację składników spożywczych czy naczyń.

Profesjonalny architekt w pierwszej kolejności wypytałby Cię o kulinarne przyzwyczajenia. Czy często gotujesz w domu? Dla ilu osób przygotowujesz posiłki? Czy lubisz piec ciasta albo smażyć na patelni? Czy często korzystasz z piekarnika lub mikrofali? To bardzo ważne pytania, bo każdy z przyrządów potrzebnych do wykonania różnych dań musi mieć swoje miejsce i być stale pod ręką. Tworząc szafę według własnej wizji, Ty decydujesz o układzie półek i szuflad, a drzwi do szafy INDECO stanowią stylowe wykończenie, które sprawi, że szafa będzie doskonale prezentować się w kuchni.


Drzwi do szafy w kuchni – wszystko w zasięgu ręki