Drzwi do szafy w garażu

Drzwi do szafy w garażu

Nawet w niewielkim garażu możesz wygospodarować miejsce na przestrzeń do przechowywania, w której schowasz akcesoria samochodowe.

Garaż to nie tylko miejsce, w którym możemy bezpiecznie zaparkować nasz samochód. Każdy posiadacz garażu doskonale wie, że jest to też miejsce do przechowywania akcesoriów samochodowych, narzędzi, sprzętów sportowych i wielu innych przedmiotów. Żeby utrzymanie porządku w garażu było łatwiejsze, warto dobrze zorganizować przestrzeń. Doskonałym rozwiązaniem będą praktyczne półki, odgrodzone od pozostałej części pomieszczenia drzwiami przesuwnymi. W ofercie INDECO znajdziesz drzwi do szafy w garażu wykonane z najlepszych materiałów, które są odporne na zabrudzenia i doskonale będą się prezentować!

 

Wybierz wypełnienie wykonane z solidnej płyty meblowej i podziel w estetyczny sposób przestrzeń do przechowywania i przestrzeń samochodową. W efekcie za drzwiami do szafy w garażu możesz umieścić np.:

  • smary,
  • płyn do spryskiwaczy,
  • opony na zmianę,
  • wszystkie narzędzia.

Jeśli dobrze zaplanujesz półki i wnęki, ukryje się tam nawet kosiarka z oprzyrządowaniem. Dla majsterkowiczów warto przewidzieć praktyczne szufladki na przybory do pracy, które dzięki przegródkom będzie można idealnie poukładać.

Uporządkuj garaż z drzwiami INDECO

W domkach jednorodzinnych garaż pełni też często funkcję miejsca, gdzie umieszczone są bojlery czy filtry. Nasz system drzwi  przesuwnych do szaf w garażu pomoże je ukryć i nadać pomieszczeniu estetycznego wyglądu, a także odgrodzić nie zawsze dobrze wyglądające urządzenia od reszty garażu.
Wierzymy, że każde pomieszczenie może być eleganckie – także garaż. Dlatego w INDECO przygotowaliśmy szeroki wybór wypełnień drzwi do szafy w garażu – od lustrzanych tafli, przez lacobel, po płyty laminowane. Istnieje także możliwość wykonania drzwi do szafy w garażu z dowolnym nadrukiem – świetnie będą prezentować się motywy motoryzacyjne! Drzwi do szafy w garażu wykonujemy na zamówienie, będą więc idealnie dopasowane do wybranej przez Ciebie przestrzeni. Dzięki przesuwnym drzwiom szafa nie zajmie dużo miejsca i będzie można łatwo ją otworzyć, nawet gdy wewnątrz jest zaparkowany samochód.


Drzwi do szafy w garażu
Drzwi do szafy w garażu