Szafa na poddaszu

Szafa wnękowa pod zabudowę Twojego poddasza – INDECO

Mogłoby się wydawać, że mała wysokość pomiędzy podłogą a sufitem, wnęki i ostre skosy uniemożliwiają wykonanie szafy do zabudowy wnęki na poddaszu lub strychu. Jednak nowoczesne szafy na wymiar INDECO sprostają wszystkim wymaganiom, od dostosowania gabarytów po ściętą linię drzwi.

W żadnym mieszkaniu nie obejdzie się bez miejsca do przechowania książek, rodzinnych skarbów czy opon zimowych. Ukrycie ich na poddaszu będzie wygodnym rozwiązaniem i pozwoli uniknąć eksponowania niektórych rzeczy gościom. Z tego pozornie niepraktycznego pomieszczenia można stworzyć zresztą nie tylko praktyczny schowek, ale i przytulną czytelnię, pokój gier i zabaw, a nawet pokoik do pracy i nauki. Wszystko zależy od rozmiarów poddasza, obciążenia, które może utrzymać, odpowiedniego doświetlenia i pomysłowego wykorzystania dostępnej przestrzeni.

Drzwi do szafy idealnie na wymiar!

Skosy na poddaszu nie wykluczają wcale zastosowania drzwi przesuwnych lub uchylnych. Mogą one zostać przycięte na wymiar i zapewnić maksymalne wykorzystanie każdej wnęki. W mniej odwiedzanym pomieszczeniu, często też minimalnie umeblowanym, możemy pozwolić sobie na wyraziste kolory i faktury frontów, zastanowić się jak mogą one rozjaśnić pomieszczenie lub dodać mu charakteru.

Szafy wnękowe INDECO możemy dopasować do twoich potrzeb i najbardziej wymagającego poddasza. Dobierzemy konstrukcję, którą będzie można wygodnie zamocować i dokładnie dopasować w środku. Przytniemy profile i drzwi na wymiar. Dzięki zaproponowanym przez nas rozwiązaniom wykorzystasz poddasze w stu procentach i będziesz cieszyć się dodatkową przestrzenią w domu, która ułatwi przechowywanie.