Drzwi do szafy na poddaszu

Drzwi do szafy na poddaszu

Aranżacja przestrzeni na poddaszu lub strychu nie jest łatwa. Ostre skosy i ograniczona przestrzeń na łączeniu ściany z podłogą sprawiają, że pomieszczenia na najwyższym poziomie domu zyskały sławę nieustawnych i niepraktycznych. W INDECO nie ma dla nas złych przestrzeni – są tylko źle dobrane meble. Dlatego stworzyliśmy serię drzwi, które idealnie sprawdzą się do szafy na poddaszu. Do pomieszczeń ze skosami przygotowaliśmy drzwi przesuwne ścięte , które można dopasować do danej przestrzeni. Drzwi do szafy na poddaszu wykonujemy na zamówienie, zgodnie z wytycznymi Klienta. Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie szafy idealnie dopasowanej do przestrzeni poddasza.

Przestrzeń do przechowywania na poddaszu

W każdym domu musi znaleźć się przestrzeń do przechowywania. Powinna być pojemna, dobrze zaplanowana – tak, byśmy mogli wykorzystać w pełni każdy centymetr przestrzeni. Dzięki drzwiom do szafy na poddaszu możesz jednym ruchem ręki ukryć wszystkie przechowywane przedmioty. To pozwoli ochronić przechowywane rzeczy przed zakurzeniem, a także lepiej zadbać o porządek.

Przygotowaliśmy szeroki wybór drzwi do szafy na poddasze – różne rodzaje wypełnień o zróżnicowanych kolorach i fakturach. Dzięki temu możesz nadać przestrzeni poddasza wyjątkowego charakteru, przemieniając ją w przytulny zakątek do czytania książek, lub robótek ręcznych.

Drzwi do szafy idealnie na wymiar!

Skosy na poddaszu nie wykluczają wcale zastosowania drzwi przesuwnych lub uchylnych. Mogą one zostać przycięte na wymiar i zapewnić maksymalne wykorzystanie każdej wnęki. W mniej odwiedzanym pomieszczeniu, często też minimalnie umeblowanym, możemy pozwolić sobie na wyraziste kolory i faktury frontów, zastanowić się jak zabudowa szafy może rozjaśnić pomieszczenie lub dodać mu charakteru.

Drzwi do szafy INDECO możemy dopasować do Twoich potrzeb i najbardziej wymagającego poddasza. Dobierzemy konstrukcję, którą będzie można wygodnie zamocować i dokładnie dopasować w środku. Przytniemy profile i drzwi na wymiar. Dzięki zaproponowanym przez nas rozwiązaniom wykorzystasz poddasze w stu procentach.

 

Drzwi do szafy na poddaszu
Drzwi do szafy na poddaszu
Drzwi do szafy na poddaszu