Meble na zamówienie do garderoby

Meble na zamówienie do garderoby

Garderoba, najlepiej typu walk-in-closet, wyposażona w drzwi przesuwne INDECO to marzenie każdej kobiety. Aby idealnie spełniała swoją rolę, warto ją wyposażyć meble na zamówienie. Szafy, regały, półki po sam sufit, mięciutki dywan na podłodze i wygodna pufa, na której można przysiąść... Wszystko się mieści, a na dodatek jest idealnie poukładane. Nic tylko podziwiać i cieszyć się tą dodatkową przestrzenią.

Półki i półeczki

Takie pomieszczenie to także marzenie wielu projektantów, którzy na większej powierzchni mogą popisać się swoimi umiejętnościami aranżacji praktycznego, a zarazem pięknego wnętrza. Do realizacji tych projektów niezbędne są im meble na zamówienie oraz estetyczne drzwi do garderoby.

Garderoba może mieć osobne wejście lub funkcjonować jako zabudowa wnęki w sypialni. Jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce, zaplanuj wejście do niej poprzez drzwi przesuwne, które ułatwią codzienne korzystanie z pomieszczenia. Wtedy w środku możesz umieścić zarówno odkryte półki, jak i części szafy ukryte za drzwiami oraz wygodne kosze cargo, których wysuwanie nie będzie blokować drzwi wejściowych. Jeśli garderoba jest wyjątkowo wysoka, kupując meble na zamówienie, skorzystaj z pantografów, które pozwolą łatwo sięgnąć po ubrania, bez uciążliwego stawania na palcach.

Planując pomieszczenie nie zapomnij także o:

  • kilku dużych lustrach, w których będzie można się przejrzeć,
  • dużej ilości szuflad i szufladek, w których schowasz bieliznę, biżuterię i inne dodatki,
  • półkach, na których ustawisz buty,
  • dodatkowych koszach, które ułatwią posegregowanie rzeczy i utrzymanie ich w idealnym porządku.

Zamów dobrze zorganizowaną szafę!

Meble na zamówienie to najlepsza, a czasem jedyna dostępna opcja, gdy urządzasz garderobę. Na najwyższe piętra w garderobie INDECO powinny trafić najmniej używane akcesoria, na przykład letnie kapelusze czy inne sezonowe dodatki. Na wyciągnięcie ręki powinny natomiast znaleźć się szuflady z biżuterią, apaszkami i krawatami. Ubrania rozplanuj tak, aby najbliżej wejścia znalazły się te najczęściej używane, a w głębi te, które wkładasz na specjalne okazje. W najniższych szufladach lub na specjalnych półkach powinny znaleźć się buty i skarpetki. Tak przemyślaną kompozycję stworzysz, decydując się na nasze rozwiązania.


Meble na zamówienie do garderoby
Meble na zamówienie do garderoby
Meble na zamówienie do garderoby