Garderoba

Garderoby z drzwiami przesuwnymi INDECO

Garderoba, najlepiej typu walk-in-closet wyposażona w drzwi przesuwne INDECO to marzenie każdej kobiety. Szafy, regały, półki po sam sufit, mięciutki dywan na podłodze i wygodna pufa, na której można przysiąść... Wszystko się mieści, a na dodatek jest idealnie poukładane. Nic tylko podziwiać i cieszyć się tą dodatkową przestrzenią.

Półki i półeczki

Takie pomieszczenie to także marzenie wielu projektantów, którzy na większej powierzchni mogą popisać się swoimi umiejętnościami aranżacji praktycznego, a zarazem pięknego wnętrza.

Garderoba może mieć osobne wejście lub funkcjonować jako zabudowa wnęki w sypialni. Jeśli chcemy zaoszczędzić miejsce, zaplanujmy wejście do niej poprzez drzwi przesuwne, które ułatwią codzienne korzystanie z pomieszczenia. Wtedy w środku możemy zaplanować zarówno odkryte półki, jak i części szafy ukryte za drzwiami oraz wygodne kosze cargo, których wysuwanie nie będzie blokować drzwi wejściowych. Jeśli garderoba jest wyjątkowo wysoka, skorzystajmy z pantografów, które pozwolą nam łatwo sięgnąć po ubrania, bez uciążliwego stawania na palcach.

Planując pomieszczenie nie zapomnijmy o kilku dużych lustrach, w których będzie można się przejrzeć. Pomyślmy też o dużej ilości szuflad i szufladek, w których schowamy bieliznę, biżuterię i inne dodatki. Takie szuflady można podzielić na mniejsze części wewnątrz, co ułatwi posegregowanie rzeczy i utrzymanie ich w idealnym porządku.

Zamów dobrze zorganizowaną szafę!

Na najwyższe piętra w garderobie INDECO powinny trafić najmniej używane akcesoria, na przykład letnie kapelusze czy inne sezonowe dodatki. Na wyciągnięcie ręki powinny natomiast znaleźć się szuflady z biżuterią, apaszkami i krawatami. Ubrania rozplanujmy tak, aby najbliżej wejścia znalazły się te najczęściej używane, a w głębi te, które wkładamy na specjalne okazje. W najniższych szufladach lub na specjalnych półkach powinny znaleźć się buty i skarpetki.