gplus
instagram
pinterest
szafy.tpl

Szafy Indeco


Szafa w przedpokoju

Pojemna szafa wnękowa w przedpokoju to schowek na wszystkie domowe skarby. Szafy na wymiar docenią wszyscy, którym brakuje w domu miejsca na zimowe kurtki, walizki, odkurzacz, ozdoby świąteczne i inne drobiazgi, bez których nie możemy się obyć, choć przydają się tylko od czasu do czasu.


Szafa w salonie

Odświętne garnitury męża i wyjściowe sukienki żony, cały komplet porcelany odziedziczonej po babci albo zabawki dzieci - to wszystko zmieści się w pojemnej szafie na wymiar. Na dodatek, dzięki przesuwnym drzwiom, nie zajmie ona dużo miejsca.


Szafa w sypialni

Wiele osób nie może wyobrazić sobie sypialni bez szafy na zamówienie. Na dodatek każdy chciałby mieć w niej swoje miejsce. Można to bez problemu osiągnąć planując z naszymi specjalistami praktycznie urządzone wnętrze szafy przesuwnej, które uwzględni potrzeby każdego z domowników.


Garderoba

Garderoba powinna być nie tylko praktyczna, ale i solidna, ponieważ będzie skrywać wszystkie ulubione stroje i dodatki. Nasi specjaliści dopasują wymiary szafy wnękowej do twoich oczekiwań, dzięki czemu zagospodarujesz na garderobę każde, nawet najbardziej wymagające pomieszczenie.


Szafa w pokoju dziecięcym

Kiedy najmłodsi domownicy przeprowadzają się do swojego pokoju, nie może zabraknąć w nim szafy na wymiar, która pomieści wszystkie dziecięce skarby. Dzięki kolorowym drzwiom szafa zostanie dopasowana do kolorów pokoju, tworząc przyjazne otoczenie.


Szafa na poddaszu

Ochroni przed kurzem zbiory książek i bibelotów, będzie skrytką na pamiątki i mniej przydatne na co dzień przedmioty. Dzięki solidnej konstrukcji i trwałości materiałów, przetrwa długie lata. Szafy narożne, na zamówienie, dopasujemy nawet do pomieszczeń z dużymi skosami.


Szafa w kuchni

Domowa spiżarnia, która kryje same pyszności! Własnoręcznie przygotowywane przetwory, świeże warzywa, miód przywieziony od babci. Szafa wnekowa na wymiar to miejsce gdzie schowasz wszystkie przysmaki, które będą czekać pod ręką, aby ułatwić ci zdrowe gotowanie dla całej rodziny.


Szafa w garażu

Kierowcy doskonale znają ten problem, gdy nie ma gdzie schować opon na zmianę, smaru czy płynu do spryskiwaczy. Szafa na zamówienie, umieszczona w garażu rozwiązuje te problemy. Wytrzymałe i pojemne szafy przesuwne będą doskonałym schowkiem na wszystkie potrzebne narzędzia.
Znajdź
Salon
Indeco

Znajdź salon

Oryginalna
Szafa
Indeco

Czytaj więcej

Zaprojektuj
Szafę
Online

Zaprojektuj teraz