yt
instagram
pinterest
szafy.tpl

Szafy wnękowe oraz narożne na wymiar – oferta Indeco

INDECO jako jeden z najbardziej cenionych polskich producentów szaf na zamówienie oferuje nowoczesne szafy wnękowe. Zabudowy wyposażone są we wszystkie znane na rynku systemy drzwiowe i dopasowane do każdego rodzaju pomieszczenia – salonu, sypialni, poddasza czy garażu. Ponadto INDECO udostępnia szeroki wybór wypełnień i elementów wnętrza poszczególnych mebli.

Produktami, które szczególnie polecamy, są:

  • szafy narożne,
  • szafy wnękowe z drzwiami rozsuwanymilub przesuwnymi. 

Szafy narożne

Szafy narożne, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do umieszczenia w kącie pokoju lub w narożniku, na styku dwóch ścian. W przypadku zakupu gotowej szafy narożnej w salonie meblowym istnieje prawdopodobieństwo, że okaże się za duża i zamiast dać nam dodatkową przestrzeń, zabierze ją.

INDECO proponuje wykonanie szafy narożnej na wymiar – wyposażonej w dwa prostopadle ustawione do siebie moduły – budową przypominającej literę ,,L’’. Takie rozwiązanie gwarantuje, że przestrzeń przeznaczona w Twoim mieszkaniu do przechowywania zostanie maksymalnie wykorzystana. Szafy narożne INDECO polecamy zwłaszcza w aranżacji przedpokoju, sypialni oraz pokoju dziecięcego.

Szafy wnękowe pod zabudowę każdego pomieszczenia

Kolejnym godnym polecenia produktem w naszym asortymencie są szafy wnękowe na wymiar wyposażone w system drzwi przesuwnych lub rozsuwanych autorskiego projektu INDECO. Szafy wnękowe do zabudowy są doskonałe do przechowywania ubrań oraz wszelkich innych przedmiotów w rozmaitych pomieszczeniach, m.in. w:

  • sypialni,
  • przedpokoju,
  • kuchni,
  • garażu,
  • na poddaszu.

Są obecne już w niemal każdym nowoczesnym domu, a największą popularnością cieszą się wnękowe szafy do przedpokoju. Co ważne, tego typu meble na wymiar sprawdzą się jako zabudowa wnęki także w niewielkich mieszkaniach.

Nasze produkty powstają na zamówienie, dlatego możesz dopasować wygląd zewnętrzny szafy do swoich wymagań – dobrać ulubione wypełnienie, profile oraz układ wieszaków i drążków ubraniowych wewnątrz mebla. Producent szaf INDECO proponuje również drzwi przesuwne do garderoby lub służące jako praktyczne przedzielenie pomieszczeń. U nas znajdziesz wszystko, co pomoże zaprojektować od podstaw i wyprodukować szafę wnękową do zabudowy lub szafę narożną na miarę. Zapoznaj się z naszą ofertą szaf do sypialni, przedpokoju oraz innych pomieszczeń i odkryj zalety mebli na wymiar INDECO!


Drzwi do szafy do przedpokoju

Pojemna szafa wnękowa w przedpokoju to schowek na wszystkie domowe skarby. Szafy na wymiar docenią wszyscy, którym brakuje w domu miejsca na zimowe kurtki, walizki, odkurzacz, ozdoby świąteczne i inne drobiazgi, bez których nie możemy się obyć, choć przydają się tylko od czasu do czasu.

Drzwi do szafy do przedpokoju

Drzwi do szafy w salonie

Odświętne garnitury męża i wyjściowe sukienki żony, cały komplet porcelany odziedziczonej po babci albo zabawki dzieci - to wszystko zmieści się w pojemnej szafie na wymiar. Na dodatek, dzięki przesuwnym drzwiom, nie zajmie ona dużo miejsca.

Drzwi do szafy w salonie

Drzwi do szafy w sypialni

Wiele osób nie może wyobrazić sobie sypialni bez szafy na zamówienie. Na dodatek każdy chciałby mieć w niej swoje miejsce. Można to bez problemu osiągnąć planując z naszymi specjalistami praktycznie urządzone wnętrze szafy przesuwnej, które uwzględni potrzeby każdego z domowników.

Drzwi do szafy w sypialni

Meble na zamówienie do garderoby

Garderoba powinna być nie tylko praktyczna, ale i solidna, ponieważ będzie skrywać wszystkie ulubione stroje i dodatki. Nasi specjaliści dopasują wymiary szafy wnękowej do twoich oczekiwań, dzięki czemu zagospodarujesz na garderobę każde, nawet najbardziej wymagające pomieszczenie.

Meble na zamówienie do garderoby

Drzwi do szafy w pokoju dziecięcym

Kiedy najmłodsi domownicy przeprowadzają się do swojego pokoju, nie może zabraknąć w nim szafy na wymiar, która pomieści wszystkie dziecięce skarby. Dzięki kolorowym drzwiom szafa zostanie dopasowana do kolorów pokoju, tworząc przyjazne otoczenie.

Drzwi do szafy w pokoju dziecięcym

Drzwi do szafy na poddaszu

Ochroni przed kurzem zbiory książek i bibelotów, będzie skrytką na pamiątki i mniej przydatne na co dzień przedmioty. Dzięki solidnej konstrukcji i trwałości materiałów, przetrwa długie lata. Szafy narożne, na zamówienie, dopasujemy nawet do pomieszczeń z dużymi skosami.

Drzwi do szafy na poddaszu

Drzwi do szafy w kuchni – wszystko w zasięgu ręki

Domowa spiżarnia, która kryje same pyszności! Własnoręcznie przygotowywane przetwory, świeże warzywa, miód przywieziony od babci. Szafa wnekowa na wymiar to miejsce gdzie schowasz wszystkie przysmaki, które będą czekać pod ręką, aby ułatwić ci zdrowe gotowanie dla całej rodziny.

Drzwi do szafy w kuchni – wszystko w zasięgu ręki

Drzwi do szafy w garażu

Kierowcy doskonale znają ten problem, gdy nie ma gdzie schować opon na zmianę, smaru czy płynu do spryskiwaczy. Szafa na zamówienie, umieszczona w garażu rozwiązuje te problemy. Wytrzymałe i pojemne szafy przesuwne będą doskonałym schowkiem na wszystkie potrzebne narzędzia.

Drzwi do szafy w garażuznajdź salon
Znajdź
Salon
Indeco

Znajdź salon

szafa Indeco
Oryginalna
Szafa
Indeco

Czytaj więcej

zaprojektuj szafę online
Zaprojektuj
Szafę
Online

Zaprojektuj teraz