yt
instagram
pinterest
document.tpl

Profil korporacyjny


Podstawowe dane*

Firma INDECO powstała w 1995 roku.
Liczba krajów, do których są eksportowane produkty INDECO: 49
Liczba Autoryzowanych Przedstawicieli w Polsce: 265
Liczba Autoryzowanych Przedstawicieli za granicą: 130
Liczba ekspozycji w Polsce: 74
Liczba ekspozycji za granicą: 77

*dane liczbowe na dzień 09.10.2017 


Obsługa klienta
Nasze szafy wnękowe, drzwi przesuwne oraz inne produkty można znaleźć w ponad 70 ekspozycjach na terenie całego kraju, na których można obejrzeć systemy drzwiowe i aranżacje szaf. Obsługa ekspozycji służy fachową poradą w doborze materiałów, projektu frontu i wnętrza mebla. Dla niezdecydowanych klientów dodatkową podpowiedzią są katalogi z inspirującymi wnętrzami. Podczas wizyty klienci otrzymują projekt wraz z wyceną. Kolejnym krokiem jest wykonanie dokładnego pomiaru wnęki przez naszego projektanta w domu klienta.
 

Od 2017 roku, w wybranych punktach sieci Marketów Budowlanych Castorama i DDD, znajdują się ekspozycje drzwi przesuwnych na miarę. Na miejscu przeszkoleni pracownicy pomagają stworzyć projekt i złożyć zamówienie na wymarzone drzwi do szafy, garderoby lub wnęki.

Nagrody, certyfikaty, tytuły
Od początku istnienia stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość produktów i obsługi klientów. Potwierdzają to liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty, które otrzymujemy: m.in. Dobry Produkt2011, Rzetelna Firma 2012, Dobra Marka 2010, Diament Forbes 2010. Nasze produkty zdobywają wyróżnienia także zagranicą. System drzwi przesuwnych INDECO otrzymał nagrodę na najbardziej innowacyjny produkt podczas wystawy i konferencji „Closets & Home Organization, Conference & Expo 2012”, która odbyła się w Austin w Teksasie w lutym 2012. Corocznie jesteśmy notowani wśród najcenniejszych polskich marek w rankingu redakcji dziennika Rzeczpospolita - „Polska Marka”.

Obszary działania
Nasze systemy do drzwi szaf wnękowych i narożnych znajdują uznanie nie tylko w Polsce, ale i na zagranicznych rynkach. Stale rozszerzamy dystrybucję swoich produktów na kraje Europy Wschodniej, Europy Zachodniej, Afryki oraz Ameryki Północnej. Jesteśmy obecni m.in. na rynkach Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, Niemiec, Ukrainy, Czech, Węgier, Rumunii, Chorwacji, krajów bałtyckich i skandynawskich, Australii, Kanady i wielu innych.
znajdź salon
Znajdź
Salon
Indeco

Znajdź salon

szafa Indeco
Oryginalna
Szafa
Indeco

Czytaj więcej

zaprojektuj szafę online
Zaprojektuj
Szafę
Online

Zaprojektuj teraz