gplus
instagram
pinterest
document.tpl

O Indeco

 

INDECO – podstawowe dane*

Firma INDECO powstała w 1995 roku.

Liczba krajów, do których są eksportowane produkty INDECO: 49

Liczba autoryzowanych przedstawicieli w Polsce: 265

Liczba autoryzowanych przedstawicieli za granicą: 130

Liczba ekspozycji w Polsce: 74

Liczba ekspozycji za granicą: 77

*dane liczbowe na dzień 09.10.2017

 

Jesteśmy czołowym, wieloletnim i doświadczonym producentem i dostawcą systemów oraz rozwiązań służących zabudowie wnęk i budowie szaf opartych o drzwi systemowe INDECO.

Poprzez sieć kilkuset autoryzowanych przedstawicieli z kraju i zagranicy dostarczamy wysokiej jakości szafy wnękowe do zabudowy naszego projektu, przeznaczone do wnętrz prywatnych oraz biznesowych. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, natomiast nasze biuro sprzedażowe, magazyn i punkt produkcyjny możesz znaleźć w Dąbrówce w województwie mazowieckim.

Nasze systemy drzwi przesuwnych spełniają normy bezpieczeństwa, mają aprobatę Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego, są stale udoskonalane przez nasz dział produkcyjny INDECO, a ich trwałość i niezawodność jest udowodniona testami. Wraz z szeroką ofertą materiałów na fronty tworzymy meble ergonomiczne, funkcjonalne i stylowe. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje projekt oraz wykonanie szafy wnękowej lub drzwi przesuwnych pod zabudowę poprzedzone pomiarem, którego dokonamy osobiście w Twoim domu.

Szafy wnękowe INDECO na całym świecie!

W ciągu ponad 20 lat działalności zdobyliśmy zaufanie rzeszy klientów potwierdzone także licznymi otrzymanymi tytułami, m.in. Diamentem Forbes, Rzetelną Firmy, Gazelą Biznesu czy Złotym Certyfikatem Rzetelności. Od początku działalności swoje produkty eksportujemy na rynki Europy Środkowej i Wschodniej, a od 2004 roku również na rynki Europy Zachodniej. Obecnie zakres dystrybucji naszych szaf na wymiar rozszerzył się o Afrykę oraz Amerykę Północną.

Ekspozycje naszych produktów możesz znaleźć m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i wielu innych miastach. Pozwól sobie wygospodarować dodatkową przestrzeń w Twoim domu i zgłoś się do INDECO!
Znajdź
Salon
Indeco

Znajdź salon

Oryginalna
Szafa
Indeco

Czytaj więcej

Zaprojektuj
Szafę
Online

Zaprojektuj teraz