yt
instagram
pinterest
document.tpl

O Indeco

INDECO – podstawowe dane*

Firma INDECO powstała w 1995 roku.

Liczba krajów, do których są eksportowane produkty INDECO: 49

Liczba autoryzowanych przedstawicieli w Polsce: 265

Liczba autoryzowanych przedstawicieli za granicą: 130

Liczba ekspozycji w Polsce: 74

Liczba ekspozycji za granicą: 77

*dane liczbowe na dzień 09.10.2017

Jesteśmy czołowym, wieloletnim i doświadczonym producentem mebli na wymiar i dostawcą systemów oraz rozwiązań służących zabudowie wnęk i budowie szaf opartych o drzwi systemowe INDECO.

Poprzez sieć kilkuset autoryzowanych przedstawicieli z kraju i zagranicy dostarczamy wysokiej jakości szafy wnękowe do zabudowy naszego projektu przeznaczone do wnętrz prywatnych oraz biznesowych. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, natomiast biuro sprzedażowe, magazyn i punkt produkcyjny możesz znaleźć w Karpinie, pod Warszawą, w województwie mazowieckim.

hala Indeco

Co nas wyróżnia?

Do osiągnięcia aktualnych standardów jako producent mebli na wymiar dochodziliśmy latami. To sprawiło, że obecnie nasze systemy drzwi przesuwnych:

  • spełniają normy bezpieczeństwa,
  • mają aprobatę Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego,
  • są stale udoskonalane przez nasz dział produkcyjny INDECO,

… a ich trwałość i niezawodność są udowodnione testami.

Tworzymy meble ergonomiczne, funkcjonalne i stylowe, zapewniając szeroki wybór frontów. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje projekt oraz wykonanie szafy narożnej, szafy wnękowej lub drzwi przesuwnych pod zabudowę poprzedzone pomiarem, którego dokonamy osobiście w Twoim domu. Kompleksowe usługi dostarczane przez jednego producenta mebli na wymiar — od pomiaru po montaż są gwarancją Twojego zadowolenia.

Szafy wnękowe INDECO na całym świecie!

W ciągu ponad 20 lat działalności zdobyliśmy zaufanie rzeszy klientów potwierdzone także licznymi otrzymanymi tytułami. Jako polski producent mebli na wymiar zostaliśmy odznaczeni m.in. nagrodami i tytułami, takimi jak:

  • Diament Forbes,
  • Rzetelna Firma,
  • Gazela Biznesu,
  • Złoty Certyfikat Rzetelności.

Od początku działalności produkty eksportujemy na rynki Europy Środkowej i Wschodniej, a od 2004 roku również na rynki Europy Zachodniej. Obecnie zakres dystrybucji szaf na wymiar rozszerzył się o Afrykę oraz Amerykę Północną.

Ekspozycje naszych produktów możesz znaleźć m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i wielu innych miastach. Pozwól sobie wygospodarować dodatkową przestrzeń w Twoim domu i zgłoś się do INDECO!
znajdź salon
Znajdź
Salon
Indeco

Znajdź salon

szafa Indeco
Oryginalna
Szafa
Indeco

Czytaj więcej

zaprojektuj szafę online
Zaprojektuj
Szafę
Online

Zaprojektuj teraz