yt
instagram
pinterest
document.tpl

O Indeco

INDECO to firma z tradycjami, która powstała w 1995 roku. Do 2017 roku eksportowaliśmy nasze produkty do 49 krajów, mieliśmy 265 autoryzowanych przedstawicieli w kraju i 130 za granicą. W Polsce mogliście znaleźć 74 ekspozycje naszych produktów, a za granicą aż 77 ekspozycji.

Jesteśmy producentem drzwi do szaf na wymiar oraz czołowym dostawą systemów do zabudowy wnęk i budowy szaf. Drzwi systemowe INDECO to między innymi drzwi przesuwne, składane drzwi, drzwi uchylne i drzwi przesuwane podwieszane. Dostarczamy też elementy do wnętrza szafy, profile aluminiowe i stalowe i wypełnienie drzwi.

Naszym Klientom oferujemy drzwi do szaf wnękowych, zarówno do wnętrz prywatnych domów, jak i biur. Siedziba INDECO znajduje się w Warszawie, z kolei biuro sprzedaży i magazyn znajdziesz w Karpinie pod Warszawą. Nasze produkty możesz też poznać dzięki sieci autoryzowanych przedstawicieli w całej Polsce i poza krajem. Sprawdź, gdzie możesz znaleźć najbliższy salon drzwi INDECO. Jako producent drzwi do szaf na zamówienie oferujemy najwyższej jakości systemy drzwi na wymiar, które możesz dowolnie personalizować. Na systemy jezdne drzwi przesuwnych w INDECO otrzymujesz 5 LAT GWARANCJI.

hala Indeco

Producent drzwi do szaf na zamówienie – poznaj nas!

Od lat tworzymy innowacyjne systemy drzwi na wymiar. Dzięki temu nasze systemy drzwi przesuwnych spełniają najbardziej surowe normy bezpieczeństwa oraz zyskały aprobatę Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego. Nieustannie udoskonalamy dostępne w naszej ofercie produkty, a trwałość drzwi produkowanych przez nasz dział produkcyjny jest potwierdzona certyfikatami.

Stworzymy dla Ciebie idealnie dopasowane do Twojej szafy/wnęki drzwi składane, drzwi przejściowe, systemy przesuwne wyposażone w lustra lub drzwi z dowolną grafiką na dowolny wymiar. Zapewniamy szeroki wybór frontów. W naszym sklepie internetowym w łatwy i szybki sposób możesz zaprojektować swoją wymarzoną szafę.

Dystrybucja drzwi do szaf wnękowych na całym świecie

Drzwi do szaf produkujemy od ponad 20 lat. W tym czasie zyskaliśmy sobie zaufanie tysięcy klientów. Jako polski producent drzwi do szaf na wymiar zostaliśmy wyróżnieni wieloma tytułami i certyfikatami jakości:

  • Diament Forbes,
  • Rzetelna Firma,
  • Gazela Biznesu,
  • Złoty Certyfikat Rzetelności.

Nasze drzwi na zamówienie eksportujemy na rynki Europy Środkowej i Wschodniej, a od 2004 roku również do Europy Zachodniej. W tej chwili dystrybucja drzwi na wymiar INDECO sięga nawet do Afryki oraz Ameryki Północnej.

Ekspozycje naszych produktów możesz znaleźć u naszych autoryzowanych partnerów INDECO, a na nasze systemy jezdne drzwi przesuwnych dostajesz 5 LAT GWARANCJI! Postaw na drzwi do szafy z najwyższej półki, sprawdź ofertę INDECO !

GWARANCJA - 5 LAT na systemy jezdne drzwi przesuwnych. Nie wiem czy to dobre miejsce chciałabym, żeby taka informacja została dodana

 znajdź salon
Znajdź
Salon
Indeco

Znajdź salon

szafa Indeco
Oryginalna
Szafa
Indeco

Czytaj więcej

zaprojektuj szafę online
Zaprojektuj
Szafę
Online

Zaprojektuj teraz