yt
instagram
pinterest
document.tpl

Certyfikaty

Szafy wnękowe na medal – certyfikaty INDECO

INDECO - polski producent i dostawca rozwiązań z zakresu projektowania szaf wnękowych na wymiar oraz zabudowy wnęk, przez ponad dwie dekady swojej działalności otrzymał wiele wyróżnień za jakość swoich produktów. System drzwi przesuwnych naszego autorskiego pomysłu znalazł swoje miejsce w tysiącach wnętrz prywatnych i biznesowych, przy czym zyskał uznanie najważniejszych w kraju organizacji konsumenckich. Zapoznaj się z uzyskanymi przez nas wyróżnieniami i skorzystaj z oferty firmy wielokrotnie nagradzanej przez konsumentów.

medal dla Indeco

Dobra Marka Naszej marce INDECO zostało przyznane godło Dobra Marka 2010. Otrzymanie godła potwierdza status marki INDECO jako lidera w swej branży. Program „Dobra Marka 2010 – Jakość, Zaufanie, Renoma” to promocja najlepszych, najbardziej dynamicznych i najlepiej rozpoznawalnych marek na polskim rynku.

 

Polska Marka Znajdujemy się wśród najcenniejszych polskich marek w rankingu dziennika Rzeczpospolita „Marki Polskie 2010”. Redakcja dziennika bada jaka jest wartość brandów stworzonych z myślą o polskich konsumentach. Wartość marki INDECO jest najwyższa w branży szaf na wymiar.

Złoty Certyfikat Rzetelności to wyróżnienie przyznane naszej firmie w ramach programu Rzetelna Firma zrzeszającego ponad 40 tysięcy przedsiębiorstw w Polsce. Aby otrzymać Złoty Certyfikat, należy m.in. przestrzegać Kodeksu Etycznego Rzetelnej Firmy. Certyfikat otrzymują firmy, które przejdą gruntowny proces weryfikacji.

Dobry Produkt  2011. Tytuł został przyznany w kategorii szafy wnękowe. Jest rezultatem Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich. Sondaż został przeprowadzony na zlecenie Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Gazele Biznegazele biznesusu Należymy do grona Gazel Biznesu – firm najbardziej dynamicznie rozwijających się w Polsce. Do tego grona trafiają firmy transparentne, udostępniające swoje dane finansowe i poddające je weryfikacji.

 

certyfikat przejrzysta firma

Przejrzysta Firma Możemy poszczycić się Certyfikatem Przejrzystej Firmy, stanowiącym potwierdzenie przejrzystości i uczciwości finansowej. Nadawany jest przez wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet.

 
znajdź salon
Znajdź
Salon
Indeco

Znajdź salon

szafa Indeco
Oryginalna
Szafa
Indeco

Czytaj więcej

zaprojektuj szafę online
Zaprojektuj
Szafę
Online

Zaprojektuj teraz