Systemy drzwi przesuwnych INDECO

Systemy drzwi przesuwnych INDECO

W ofercie INDECO znajdziesz nowoczesne systemy drzwi przesuwnych w wielu opcjach do wyboru. Poszczególne produkty różnią się sposobem otwierania, a także wyglądem. Produkujemy nie tylko klasyczne elementy zabudowy szaf, ale także szklane drzwi przesuwne lub drzwi z dowolną grafiką lub zdjęciem. To ciekawy pomysł na dodanie wnętrzu niecodziennego charakteru, podkreślenie indywidualizmu mieszkańców lub zwieńczenie dopracowanej wizji aranżacyjnej. W osiągnięciu tego celu pomogą Ci meble na wymiar polskiego producenta, wykończone z najwyższą starannością.

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwneDrzwi przesuwne są obecnie najbardziej popularne. W tym systemie niepotrzebna jest dodatkowa przestrzeń konieczna na uchylenie drzwi. Tego typu drzwi pozwalają więc zaoszczędzić dużą część przestrzeni. Dzięki temu doskonale się sprawdzają nawet w małych pomieszczeniach lub wąskich korytarzach. Sięgnij po nie, kiedy projektujesz meble na zamówienie np. do garderoby. Również jeśli szafa ma być duża, najlepiej sprawdzą się systemy drzwi przesuwnych. Wówczas możesz zastosować kilka skrzydeł, które pozwolą na wygodne korzystanie z szafy. Drzwi przesuwne, dzięki najwyższej jakości systemom jezdnym INDECO, są bardzo ciche i bezpieczne w eksploatacji.


 

Drzwi rozsuwane

Drzwi rozsuwane działają podobnie jak drzwi przesuwne, z tym że otwierają się przy rozsunięciu skrzydeł w dwie przeciwne strony. Nadają się przede wszystkim jako drzwi do szaf wnękowych oraz jako wejście do garderoby typu ,,walk in closet’’. Szafy rozsuwane są także popularnym rozwiązaniem do salonów.

Drzwi rozsuwane

Drzwi uchylne

Drzwi uchylne to klasyczny system drzwi znany od wieków. Nadal doskonale się sprawdza, głównie w małych wnękach i przy niewielkich rozmiarach samej szafy. Zabudowy z mniejszymi frontami drzwi szafy pozwalają na lekkie i delikatne otwieranie.

 

 

Drzwi składane

Drzwi składaneDrzwi składane to połączenie dobrych cech drzwi uchylnych i przesuwnych. Składane drzwi zajmują również o wiele mniejszą przestrzeń w chwili ich otwarcia. Pozwala to ich stosowanie w wąskich korytarzach i przejściach. Są również bardzo wygodne, jeśli chcesz szybko odnaleźć potrzebną część garderoby – po otwarciu dają dostęp do całej szafy. Zabudowy z ich wykorzystaniem są nowoczesne i kompaktowe.

 

Drzwi przesuwne ścięte

Drzwi przesuwne ścięteDrzwi przesuwne ścięte to idealne rozwiązanie do wykorzystania na poddaszach i strychach. Pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniach o obniżonym, ściętym suficie i pochyłych ścianach. Do urządzenia nowoczesnych apartamentów typu studio możesz wykorzystać np. designerskie i eleganckie szklane drzwi przesuwne.

 

Drzwi podwieszane

Drzwi podwieszaneDrzwi podwieszane Drzwi podwieszane dzięki temu, że nie występuje w nich dolna szyna, nadają się do oddzielania pomieszczeń bez naruszania struktury podłogi. System jest mocowany na specjalnie wzmocnionej prowadnicy górnej, przytwierdzonej do sufitu.

 

Drzwi przejściowe przesuwne

Drzwi przejściowe przesuwne

Drzwi przejściowe przesuwne umożliwiają sprytne, a jednocześnie bardzo efektowne aranżowanie wnętrz. Pozwalają łączyć lub oddzielać od siebie przestrzeń np. kuchnię z jadalnią lub salonem, łazienkę z sypialnią. Systemy drzwi przesuwnych tego typu wykorzystywane są też jako drzwi do garderoby.