yt
instagram
pinterest
document.tpl

Zalety szaf wnękowych

Optymalny sposób na wykorzystanie przestrzeni

Szafy wnękowe robione są na zamówienie, pod wymiar konkretnej wnęki, dzięki czemu pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Szalenie istotne jest również to, że już na etapie projektowania możliwe jest ustalenie wielkości i szerokości poszczególnych półek i szuflad oraz przestrzeni, w której umieszczone zostaną drążki na ubrania. Firmy zajmujące się produkcją wnękowych szaf pod zabudowę, są w posiadaniu nowoczesnego oprogramowania, przy użyciu którego można stworzyć zabudowę odpowiadającą oczekiwaniom klienta.

Kolejny atut

Należy również wspomnieć o możliwości dopasowania zabudowy do całościowej aranżacji mieszkania. Firmy, które specjalizują się w produkcji szaf wnękowych, posiadają szeroki wybór materiałów wykończeniowych, dzięki czemu każdy klient – nawet ten najbardziej wymagający – znajdzie odpowiadające mu rozwiązanie. Fronty mogą mieć neutralny kolor, nawiązywać do koloru ścian lub być bardziej zauważalne. Dużą popularnością cieszą się również drzwi przesuwne z lustrami.

Atrakcyjna cena

Kolejnym atutem szaf wnękowych jest ich cena. Pomimo, że trudno jest podać jest jedną , stałą kwotę, którą klient musi zapłacić za tego typu rozwiązanie, to opcja ta nie zalicza się do grupy szczególnie kosztownych. Najogólniej rzecz ujmując, wysokość kosztów zależeć będzie w dużej mierze od stawianych przez klienta wymagań. Jeżeli nie dysponuje on dużym nakładem gotówki, to spokojnie może pomyśleć o opcji budżetowej.
znajdź salon
Znajdź
Salon
Indeco

Znajdź salon

szafa Indeco
Oryginalna
Szafa
Indeco

Czytaj więcej

zaprojektuj szafę online
Zaprojektuj
Szafę
Online

Zaprojektuj teraz