yt
instagram
pinterest
document.tpl

Szafa z drzwiami przesuwnymi – nie tylko do sypialni

Szafy z drzwiami przesuwnymi to doskonałe rozwiązania aranżacyjne. Tego typu meble sprawdzają się doskonale zarówno w dużych domach wolnostojących, jak i niewielkich mieszkaniach. Odpowiednio zaprojektowane, dają dużą przestrzeń użytkową oraz są ozdobą pomieszczeń, w których się znajdują. Z szafami przesuwnymi spotkać się można najczęściej w sypialniach. Gdzie jeszcze można je umieścić? Zapraszamy do uważnej lektury naszego artykułu.

Zalety szaf z drzwiami przesuwnymi

Szafy z drzwiami przesuwnymi cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Nic dziwnego, zwłaszcza jeżeli wziąć pod uwagę, że są one doskonałą formą oszczędności miejsca. Można je wstawiać nawet do wyjątkowo małych mieszkań. W przeciwieństwie do swoich klasycznych odpowiedniczek, szafy przesuwne nie wymagają dużej ilości wolnej przestrzeni. Szacuje się, że wystarczy zachować między nimi, a innymi obiektami odstęp ok. 60 cm, który pozwoli na swobodne korzystanie z niej - wkładanie i wyjmowanie np. ubrań.

Doskonałe w przedpokoju

O tym, jaką udręką jest posiadanie małego przedpokoju, nie trzeba chyba specjalnie nikogo przekonywać. Stos zalegających na wieszakach kurtek, porozrzucane buty oraz inne elementy garderoby, to tylko kilka niedogodności, wynikających z niewielkiego metrażu. Należy jednak pamiętać, że z pomocą w takich przypadkach przychodzą szafy  z drzwiami przesuwnymi. Te praktyczne meble bywają nieocenione w odpowiedniej organizacji miejsca.

Szafa przesuwna w salonie? Dlaczego nie!

Odpowiednie zaaranżowanie salonu, to gwarancja miłego i komfortowego wypoczynku. Osobom nie lubiącym bałaganu, szukającym ergonomicznych rozwiązań aranżacyjnych, z pomocą przychodzą producenci szaf przesuwnych. Umieszczenie takiego mebla w salonie sprawi, że przestrzeń będzie bardziej funkcjonalna i przyjemna dla oka. Ponadto we frontach szaf z drzwiami przesuwnymi umieścić można duże lustra, co jest obecnie bardzo modnym i chętnie wykorzystywanym trendem.
znajdź salon
Znajdź
Salon
Indeco

Znajdź salon

szafa Indeco
Oryginalna
Szafa
Indeco

Czytaj więcej

zaprojektuj szafę online
Zaprojektuj
Szafę
Online

Zaprojektuj teraz