yt
instagram
pinterest
document.tpl

Meble na wymiar – kiedy warto się na nie zdecydować?

Kiedy warto inwestować w meble na wymiar?

Obecnie, w ofercie sklepów meblowych, znajdziemy całą gamę produktów, które w ramach jednego systemu pozwalają na swobodne zestawianie poszczególnych elementów. Dzięki temu, bez większego problemu, znajdziemy takie segmenty, które najlepiej wpasują się rozmiarem w nasze wnętrze. O ile jednak gotowe projekty dają wiele możliwości zaaranżowania przestrzeni, to rzadko zdarza się, aby idealnie się w nią mieściły. Oczywiście nie zawsze jest to problem, zwłaszcza jeżeli posiadamy duże mieszkanie lub dom jednorodzinny. Kłopoty zaczyniają się jednak wtedy, kiedy dysponujemy niewielką i niesymetryczną przestrzenią. W takich przypadkach zakup mebli na wymiar jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeżeli zależy nam na funkcjonalnej aranżacji pomieszczeń.

Meble na wymiar – zalety i

Jak już wcześniej wspomnieliśmy – meble na wymiar doskonale wkomponowują się w dostępną przestrzeń i to jest zdecydowanie ich największa zaleta. Decydując się na ich zakup nie będziemy musieli martwić się o maskowanie nieestetycznych szpar, które pojawiają się wskutek niedopasowania mebli do długości lub szerokości ścian. Ponadto producenci mebli na wymiar oferują szeroki wybór wzorów, kolorów oraz elementów wyposażenia, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie tych mebli do swoich indywidualnych oczekiwań i preferencji.

Meble na wymiar – wady

Oczywiście tak jak wszystko, tak i meble na wymiar mają swoje wady. Do największych zaliczyć należy długi czas oczekiwania na otrzymanie kompletnego produktu oraz trudności z   jego przewiezieniem. Meble na wymiar wykonywane są najczęściej z solidnych materiałów, co wpływa tym samym na ich dużą wagę.
znajdź salon
Znajdź
Salon
Indeco

Znajdź salon

szafa Indeco
Oryginalna
Szafa
Indeco

Czytaj więcej

zaprojektuj szafę online
Zaprojektuj
Szafę
Online

Zaprojektuj teraz