Zaprojektuj szafy przesuwne – aktualności INDECO

Już teraz, w wybranych punktach sieci marketów budowlanych Castorama w Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu i wielu innych miastach, znajdują się ekspozycje drzwi przesuwnych na miarę INDECO. Na miejscu przeszkoleni pracownicy pomogą stworzyć projekt wymarzonych drzwi do szafy, garderoby lub wnęki oraz złożyć zamówienie. Także w wybranych sklepach sieci DDD znajdują się ekspozycje drzwi, a także istnieje możliwość zakupu wypełnienia dostosowanego do wymiaru wnętrza szafy lub wnęki. 

Nasze drzwi i szafy przesuwne pasują do rozmaitych aranżacji, ponieważ dbamy o wyjątkowy design i jakość produktów. Dlatego nasze rozwiązania możesz wykorzystać przy planowaniu szafy do przedpokoju lub innego, dowolnego pomieszczenia w domu lub miejscu pracy.

Nasze meble znajdziesz w największych salonach w całej Polsce. Najbliższy odszukasz dzięki wyszukiwarce dostępnej na stronie internetowej.

Znajdź sklep blisko siebie i zamów szafę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Znajdź sklep blisko siebie

Wnęka w domu. Jak ją wykorzystać?

Mieszkania, zarówno te z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, często mają różne zakamarki i wnęki, które na pierwszy rzut oka wydają się bezużyteczne. Jeśli jednak zdecydujemy się wyposażyć je w praktyczne drzwi przesuwne, okaże się, że staną się w pełni funkcjonalnymi schowkami.

WIĘCEJ


Drzwi przesuwne – nie tylko do szafy!

Większość osób, gdy pomyśli o drzwiach przesuwnych, odraz kojarzą je z praktyczną szafą wnękową lub garderobą. Mało kto pamięta o tym, że drzwi przesuwne mogą być fantastycznymi drzwiami wewnętrznymi, zwłaszcza w małych mieszkaniach. Warto pamiętać o nich, gdy aranżujemy swoje nowe lokum.

WIĘCEJ


Jak wybrać idealną szafę do pokoju dziecięcego?

Wybór odpowiedniej szafy do pokoju dziecięcego nie jest zadaniem prostym. Ten mebel powinien być z jednej strony maksymalnie bezpieczny, pojemny i funkcjonalny, z drugiej strony musi cechować się łatwością użytkowania i estetycznym wyglądem. Bardzo ważne jest, aby szafa spełniała oczekiwania zarówno rodziców, jak i dzieci, a jednocześnie była idealnie dostosowana do metrażu i kształtu pomieszczenia, ilości przechowywanych docelowo w niej rzeczy, stylistyki w pokoju oraz przyzwyczajeń i preferencji użytkowników. Jak się więc okazuje, oczekiwania są wysokie. Czy można im sprostać?

WIĘCEJ


Drzwi przesuwne: zaprojektuj je sam!

Drzwi przesuwne często są świetnym rozwiązaniem tam, gdzie montaż zwykłych drzwi byłby niemożliwy. Dzięki nim możemy sporą wnękę zamienić w szafę, a otwarte pomieszczenie w zamykany pokój. Jeszcze kilka lat temu drzwi przesuwne kojarzyły się większości z nas z lustrzanymi taflami, które nie w każdym pomieszczeniu prezentowałyby się dobrze. Obecnie drzwi przesuwne dostępne są w wielu różnych formach, a co najlepsze – możemy nawet zaprojektować je sami!

WIĘCEJ


Jak praktycznie zaaranżować garderobę?

O funkcjonalności garderoby decyduje nie tylko jej lokalizacja czy wielkość, ale przede wszystkim optymalne i dostosowane do potrzeb zaaranżowanie wnętrza. W tym artykule podpowiemy, o czym należy pamiętać, projektując praktyczną i łatwą w użytkowaniu garderobę.

WIĘCEJ


Szafa z drzwiami przesuwnymi – nie tylko do sypialni

Szafy z drzwiami przesuwnymi to doskonałe rozwiązania aranżacyjne. Tego typu meble sprawdzają się doskonale zarówno w dużych domach wolnostojących, jak i niewielkich mieszkaniach. Odpowiednio zaprojektowane, dają dużą przestrzeń użytkową oraz są ozdobą pomieszczeń, w których się znajdują. Z szafami przesuwnymi spotkać się można najczęściej w sypialniach. Gdzie jeszcze można je umieścić? Zapraszamy do uważnej lektury naszego artykułu.

WIĘCEJ


Szklane drzwi przesuwne – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Szklane drzwi przesuwne są wyjątkowo praktycznym i dekoracyjnym elementem wystroju wnętrz. Nie ma się więc co dziwić, że coraz większa liczba osób decyduje się na ich montaż zamiast tradycyjnych drzwi drewnianych. Szklane drzwi przesuwne odznaczają się przepiękną estetyką i niezwykłą funkcjonalnością. W jakich pomieszczeniach sprawdzą się drzwi tego typu? Na to pytanie postaraliśmy się odpowiedzieć w treści dzisiejszego artykułu. Zapraszamy do uważnej lektury.

WIĘCEJ


Szafy przesuwne – zalety i wady

Szafy przesuwne cieszą się w ostatnich latach dużą popularnością. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że wiodą one prym wśród mebli do zabudowy. Warto jednak wiedzieć, że drzwi przesuwne montowane są również w zwykłych szafach. Takie rozwiązanie sprawdza się doskonale przede wszystkim w niewielkich mieszkaniach, w których każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Omawiamy wady i zalety szaf przesuwnych. Zapraszamy do uważnej lektury naszego artykułu.

WIĘCEJ


Zalety szaf wnękowych

Szafy wnękowe i różnego rodzaju zabudowy cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Można je znaleźć w wielu domach i mieszkaniach. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim fakt, że są one bardzo praktycznym rozwiązaniem. W naszych domach znajduje się ogromna ilość sprzętów, ubrań i najróżniejszych bibelotów, a szafy wnękowe nadają się wprost doskonale do ich przechowywania. Podpowiadamy, jakie są zalety rozwiązań tego typu.

WIĘCEJ


Szafy pod zabudowę – nie tylko dla wysokich

Przyjęło się, że szafy wnękowe należy projektować od samego sufitu. Oczywiście nie ma w tym nic złego, zwłaszcza jeżeli wziąć pod uwagę, że średnia wysokość mieszkań w Polsce oscyluje w granicach 260 cm. Wysoka zabudowa pozwala więc na optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca. Jak zagospodarować szafę wnękową, tak, aby była ona możliwe jak najbardziej funkcjonalna? Zapraszamy do uważnej lektury naszego artykułu.

WIĘCEJ