Zaprojektuj szafy przesuwne – aktualności INDECO

Już teraz, w wybranych punktach sieci marketów budowlanych Castorama w Warszawie, Szczecinie, Wrocławiu i wielu innych miastach, znajdują się ekspozycje drzwi przesuwnych na miarę INDECO. Na miejscu przeszkoleni pracownicy pomogą stworzyć projekt wymarzonych drzwi do szafy, garderoby lub wnęki oraz złożyć zamówienie. Także w wybranych sklepach sieci DDD znajdują się ekspozycje drzwi, a także istnieje możliwość zakupu wypełnienia dostosowanego do wymiaru wnętrza szafy lub wnęki. 

Nasze drzwi i szafy przesuwne pasują do rozmaitych aranżacji, ponieważ dbamy o wyjątkowy design i jakość produktów. Dlatego nasze rozwiązania możesz wykorzystać przy planowaniu szafy do przedpokoju lub innego, dowolnego pomieszczenia w domu lub miejscu pracy.

Nasze meble znajdziesz w największych salonach w całej Polsce. Najbliższy odszukasz dzięki wyszukiwarce dostępnej na stronie internetowej.

Znajdź sklep blisko siebie i zamów szafę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Znajdź sklep blisko siebie

Szklane drzwi przesuwne – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Szklane drzwi przesuwne są wyjątkowo praktycznym i dekoracyjnym elementem wystroju wnętrz. Nie ma się więc co dziwić, że coraz większa liczba osób decyduje się na ich montaż zamiast tradycyjnych drzwi drewnianych. Szklane drzwi przesuwne odznaczają się przepiękną estetyką i niezwykłą funkcjonalnością. W jakich pomieszczeniach sprawdzą się drzwi tego typu? Na to pytanie postaraliśmy się odpowiedzieć w treści dzisiejszego artykułu. Zapraszamy do uważnej lektury.

WIĘCEJ


Szafy przesuwne – zalety i wady

Szafy przesuwne cieszą się w ostatnich latach dużą popularnością. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że wiodą one prym wśród mebli do zabudowy. Warto jednak wiedzieć, że drzwi przesuwne montowane są również w zwykłych szafach. Takie rozwiązanie sprawdza się doskonale przede wszystkim w niewielkich mieszkaniach, w których każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Omawiamy wady i zalety szaf przesuwnych. Zapraszamy do uważnej lektury naszego artykułu.

WIĘCEJ


Zalety szaf wnękowych

Szafy wnękowe i różnego rodzaju zabudowy cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Można je znaleźć w wielu domach i mieszkaniach. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim fakt, że są one bardzo praktycznym rozwiązaniem. W naszych domach znajduje się ogromna ilość sprzętów, ubrań i najróżniejszych bibelotów, a szafy wnękowe nadają się wprost doskonale do ich przechowywania. Podpowiadamy, jakie są zalety rozwiązań tego typu.

WIĘCEJ


Szafy pod zabudowę – nie tylko dla wysokich

Przyjęło się, że szafy wnękowe należy projektować od samego sufitu. Oczywiście nie ma w tym nic złego, zwłaszcza jeżeli wziąć pod uwagę, że średnia wysokość mieszkań w Polsce oscyluje w granicach 260 cm. Wysoka zabudowa pozwala więc na optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca. Jak zagospodarować szafę wnękową, tak, aby była ona możliwe jak najbardziej funkcjonalna? Zapraszamy do uważnej lektury naszego artykułu.

WIĘCEJ


Szafa do sypialni – jaką wybrać wolnostojącą czy szafę w zabudowie?

Posiadanie szafy w sypialni to bardzo wygodne rozwiązanie. Można w niej schować nie tylko ubrania, ale również pościel czy koce. Jeżeli jest duża, to bez problemu schowamy w niej deskę do prasowania lub odkurzacz. Podpowiadamy, jaka szafa sprawdzi się najlepiej w sypialni – wolnostojąca czy pod zabudowę.

WIĘCEJ


Meble na wymiar – kiedy warto się na nie zdecydować?

Meble na wymiar to często jedyna możliwość estetycznego i funkcjonalnego zaaranżowania przestrzeni kuchennej, ale nie tylko. Tego typu rozwiązania sprawdzają się doskonale również we wszystkich innych pomieszczeniach. Podpowiadamy, kiedy warto zdecydować się na zakup mebli na wymiar. Zapraszamy do uważnej lektury naszego bloga.

WIĘCEJ


Jak zaprojektować szafę do zabudowy?

Wbrew powszechnie panującej opinii urządzenie szafy we wnęce nie jest tak trudnym zadaniem, jak mogłoby się początkowo wydawać. Należy jedynie pamiętać o odpowiednim rozmieszczeniu półek i drążków, tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy centymetr wolnej przestrzeni. Podpowiadamy o czym jeszcze należy pamiętać. Zapraszamy do uważnej lektury naszego artykułu.

WIĘCEJ