gplus
instagram
pinterest
szafy.tpl

Szafy wnękowe oraz narożne na wymiar – oferta Indeco

INDECO jako jeden z najbardziej cenionych polskich producentów szaf na zamówienie posiada w swojej ofercie szafy wyposażone we wszystkie znane na rynku systemy drzwiowe i dopasowane do każdego rodzaju pomieszczenia – salonu, sypialni, poddasza czy garażu, a ponadto udostępnia szeroki wybór wypełnień i elementów wnętrza szafy. Produktami, które szczególnie polecamy są nasze szafy narożne oraz szafy wnękowe z drzwiami rozsuwanymi lub przesuwnymi. Szafy narożne, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do umieszczenia w kącie pokoju lub w narożniku, na styku dwóch ścian. W przypadku zakupu gotowej szafy narożnej w salonie meblowym istnieje prawdopodobieństwo, że okaże się za duża i zamiast dać nam dodatkową przestrzeń, zabierze nam ją. INDECO proponuje wykonanie na wymiar szafy posiadającej dwa prostopadle ustawione do siebie moduły, budową przypominającej literę ,,L’’. Takie rozwiązanie gwarantuje, że przestrzeń w Twoim mieszkaniu przeznaczona do przechowywania zostanie maksymalnie wykorzystana. Szafy narożne INDECO polecamy zwłaszcza w aranżacji przedpokoju, sypialni oraz pokoju dziecięcego.

Szafy wnękowe pod zabudowę każdego pomieszczenia!

Kolejnym godnym polecenia produktem w naszym asortymencie są szafy wnękowe na wymiar wyposażone w system drzwi przesuwnych lub rozsuwanych autorskiego projektu INDECO – doskonałe do przechowywania ubrań oraz wszelkich innych przedmiotów zarówno w sypialni, przedpokoju, kuchni, w garażu czy na poddaszu. Są obecne już w niemal każdym nowoczesnym domu – dzięki drzwiom przesuwnym z wnęki nie wystają żadne przeszkody, które mogą utrudniać korzystanie z pomieszczenia, a ponadto sprawdzą się jako zabudowa wnęki także w niewielkich mieszkaniach. Nasze produkty powstają na zamówienie, dlatego możesz dopasować wygląd zewnętrzny oraz zewnętrzny szafy do swoich wymagań – dobrać ulubione wypełnienie, profile oraz układ wieszaków i drążków ubraniowych wewnątrz mebla. Oferujemy także drzwi przesuwne do garderoby lub służące jako praktyczne przedzielenie pomieszczeń. Posiadamy wszystko, co pomoże nam zaprojektować od podstaw i wyprodukować szafę na Twoją miarę – zapoznaj się z naszą ofertą szaf do sypialni, przedpokoju oraz innych pomieszczeń i odkryj zalety mebli na wymiar INDECO!
Szafa w przedpokoju

Pojemna szafa wnękowa w przedpokoju to schowek na wszystkie domowe skarby. Szafy na wymiar docenią wszyscy, którym brakuje w domu miejsca na zimowe kurtki, walizki, odkurzacz, ozdoby świąteczne i inne drobiazgi, bez których nie możemy się obyć, choć przydają się tylko od czasu do czasu.


Szafa w salonie

Odświętne garnitury męża i wyjściowe sukienki żony, cały komplet porcelany odziedziczonej po babci albo zabawki dzieci - to wszystko zmieści się w pojemnej szafie na wymiar. Na dodatek, dzięki przesuwnym drzwiom, nie zajmie ona dużo miejsca.


Szafa w sypialni

Wiele osób nie może wyobrazić sobie sypialni bez szafy na zamówienie. Na dodatek każdy chciałby mieć w niej swoje miejsce. Można to bez problemu osiągnąć planując z naszymi specjalistami praktycznie urządzone wnętrze szafy przesuwnej, które uwzględni potrzeby każdego z domowników.


Garderoba

Garderoba powinna być nie tylko praktyczna, ale i solidna, ponieważ będzie skrywać wszystkie ulubione stroje i dodatki. Nasi specjaliści dopasują wymiary szafy wnękowej do twoich oczekiwań, dzięki czemu zagospodarujesz na garderobę każde, nawet najbardziej wymagające pomieszczenie.


Szafa w pokoju dziecięcym

Kiedy najmłodsi domownicy przeprowadzają się do swojego pokoju, nie może zabraknąć w nim szafy na wymiar, która pomieści wszystkie dziecięce skarby. Dzięki kolorowym drzwiom szafa zostanie dopasowana do kolorów pokoju, tworząc przyjazne otoczenie.


Szafa na poddaszu

Ochroni przed kurzem zbiory książek i bibelotów, będzie skrytką na pamiątki i mniej przydatne na co dzień przedmioty. Dzięki solidnej konstrukcji i trwałości materiałów, przetrwa długie lata. Szafy narożne, na zamówienie, dopasujemy nawet do pomieszczeń z dużymi skosami.


Szafa w kuchni

Domowa spiżarnia, która kryje same pyszności! Własnoręcznie przygotowywane przetwory, świeże warzywa, miód przywieziony od babci. Szafa wnekowa na wymiar to miejsce gdzie schowasz wszystkie przysmaki, które będą czekać pod ręką, aby ułatwić ci zdrowe gotowanie dla całej rodziny.


Szafa w garażu

Kierowcy doskonale znają ten problem, gdy nie ma gdzie schować opon na zmianę, smaru czy płynu do spryskiwaczy. Szafa na zamówienie, umieszczona w garażu rozwiązuje te problemy. Wytrzymałe i pojemne szafy przesuwne będą doskonałym schowkiem na wszystkie potrzebne narzędzia.
Znajdź
Salon
Indeco

Znajdź salon

Oryginalna
Szafa
Indeco

Czytaj więcej

Zaprojektuj
Szafę
Online

Zaprojektuj teraz