gplus
instagram
pinterest
document.tpl

Certyfikaty

Dobra Marka Naszej marce INDECO zostało przyznane godło Dobra Marka 2010. Otrzymanie godła potwierdza status marki INDECO jako lidera w swej branży. Program „Dobra Marka 2010 – Jakość, Zaufanie, Renoma” to promocja najlepszych, najbardziej dynamicznych i najlepiej rozpoznawalnych marek na polskim rynku.

 

Polska Marka Znajdujemy się wśród najcenniejszych polskich marek w rankingu dziennika Rzeczpospolita „Marki Polskie 2010”. Redakcja dziennika bada jaka jest wartość brandów stworzonych z myślą o polskich konsumentach. Wartość marki INDECO jest najwyższa w branży szaf na wymiar.

Złoty Certyfikat Rzetelności Złoty Certyfikat Rzetelności to wyróżnienie przyznane naszej firmie w ramach programu Rzetelna Firma zrzeszającego ponad 40 tysięcy przedsiębiorstw w Polsce. Aby otrzymać Złoty Certyfikat należy m.in. przestrzegać Kodeksu Etycznego Rzetelnej Firmy.  Certyfikat otrzymują firmy które przejdą gruntowny proces weryfikacji.

Dobry Produkt  2011. Tytuł został przyznany w kategorii szafy wnękowe. Jest rezultatem Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich. Sondaż został przeprowadzony na zlecenie Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Gazele Biznesu Należymy do grona Gazel Biznesu – firm najbardziej dynamicznie rozwijających się w Polsce. Do tego grona trafiają firmy transparentne, udostępniające swoje dane finansowe i poddające je weryfikacji.

 

Przejrzysta Firma Możemy poszczycić się Certyfikatem Przejrzystej Firmy, stanowiącym potwierdzenie przejrzystości i uczciwości finansowej. Nadawany jest przez wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet.

 
Znajdź
Salon
Indeco

Znajdź salon

Oryginalna
Szafa
Indeco

Czytaj więcej

Zaprojektuj
Szafę
Online

Zaprojektuj teraz